Eesti uudised

VIINARALLI HOOGUSTUB: Tallink katsetab laeva Helsingi-Riia liinil  (18)

Toimetas Marge Sillaots, 28. juuli 2017 09:42
Foto: Aldo Luud
Lätisse suunduv viinaralli on pannud Tallink Silja kaaluma reise Helsingist lõunanaabrite pealinna Riiga. Nimelt uurib laevafirma, kas soomlastel on sääraste kruiiside vastu huvi.

Sel pühapäeval väljuvale laevale on piletid peaaegu välja müüdud. Tallinki jaoks on tegu esimese reisiga Helsingist Riiga, kui varasemalt on reisid sinna väljunud Turust. Laevasõit võtab aega kaheksa tundi, kirjutab Iltalehti.

Uute reiside põhjuseks on odavam alkohol – viinaralli võttis suuna Tallinna asemel Riiasse, kus on madalamad hinnad kui Eestis või Soomes.

Juunis Läti "alkoparadiisis" ehk piirilinnas Valkas käinud Iltalehe toimetaja oli samuti tunnistajaks uuele suunale. "Igal suvepäeval on ehk iga kolmas klient soomlane. Üsna õigustatult võib rääkida soomlaste viinarallist Lätis," rääkis Alko1000 juhataja Meelis Reiljan ajalehele.

Tallink Silja kommunikatsioonijuht Marika Nöjdi sõnul on tegu n-ö suvepakkumisega. "Vaatame, kuidas reisijad selle vastu võtavad," lisas Nöjd, et esialgu midagi pikemalt ette ei planeerita.

Silja Europa, mis kahe linna vahel sõidab, mahutab ligikaudu 3000 reisijat.

Samal teemal

30.12.2017
TERE TULEMAST ALKOMAALE! Valka viinapoed on nagu jõuluhüsteerias Disneyland, kuhu tullakse peredega
09.11.2017
Tallinkil töötanud esinejatele ollakse ligi 200 000 võlgu
22.08.2017
KUIDAS SIIS NII? Reisija juhatati Rootsi laeva asemel hoopis Soome alusele!
13.08.2017
Tartusse tuleb Alko1000, kus müüakse ka toitu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee