Eesti uudised

Haigla: kes tunneb, et haigla võlanõue on ekslik, peaks lisakontrolli jaoks võtma haiglaga ühendust

Ida-Viru haigla võlanõuetes ilmneb vigu

Marvel Riik, 27. juuli 2017 16:44

11 KOMMENTAARI

l
lori-loori/ 16. september 2017 05:52
Ja siis julgetakse veel kiunuda et Eesti on võlglaste paradiis??!! Vastupidi, tundub just et igasuguste alusetute nõuete esitamine ja sissenõudmine on tehtud liiga lihtsaks ja karistamatuks, lohakate ja ahnete väljapressijate paradiis on siin hoopis. Ja ikka on see nõrgem pool kellelt välja pressitakse kohustatud tõestama et ei olegi kaamel.
b
Bisnismiis/ 28. juuli 2017 16:10
Mis k.u.r.a.d.i. asi see visiiditasu on? Kui ma hakkan kliendi käest tasu küsima kui ta tuleb poodi ja küsib müüjalt infot siis saadetakse mind kogu kupatusega kuu peale. Teiseks. Igasugune raha küsimine ukse kulutamise eest on õigustühine.
s
Sa, moderaator,/ 28. juuli 2017 09:49
võta kõigi ekslikud arved oma kontrollida. Miks muidu kustutad ausa inimese kommentaari? Tahad, maksa topelt, mina ei kavatse!
T
"Kõik, kes tunnevad, et haigla võlanõue põhineb ekslikul infol, peaksid haiglaga ühendust võtma"./ 28. juuli 2017 09:47
Tegelikult peab haigla tühistama seniks kõik võlanõuded, kuni on oma supis selgusele saanud. Miks peab inimene teie supis sobrama, et tõestada, ta ei olegi kaamel? Tehke korda oma paberimajandus ja alles siis süüdistage teisi! Kas enne anname peksa, siis vabandame? Mina ei kavatse sellele alluda!
n
naine/ 28. juuli 2017 09:41
uskumatu, milline lohakus haigla poolt ja on ikka häbematust oma korralageduse pärast veel raha nõuda, kus nüüd vastava ministeeriumi silmad-kõrvad on, kui süsteemi ei ole, siis tuleb puudujääki õppemaksuna võtta ja haiglajuhtidelt sisse nõuda, mitte inimestelt välja pressida
v
Vaata, naine!/ 28. juuli 2017 10:27
Püüdsin minagi kommenteerida, miks peab inimene haiglaga ise ühendust võtma? Süüdi on ju haigla! Aga moderaator ei lubanud, arvas vist, et olen vaenuõhutaja. Tegelikult helbib see supi, mille ise keetis. Ei pea keegi teise vigu lappima hakkama.
i
idavirulane/ 30. juuli 2017 08:03
sellepärast ma ei lasegi ennast ida-viru arstide juurde saata. paljude eriarstide tase on alla keskmise. kui vähegi võimalik võtan teise kohta saatekirja.
k
k/ 28. juuli 2017 00:06
Miks sellised näpukad alati kliendi kahjuks tekivad?
r
raha/ 28. juuli 2017 16:11
k
27. juuli 2017 18:10
Kui keegi maksis kellegi teise arveid, miks siis haigla kohe ei reageerinud, ega raha tagasi ei saatnud, vaid pistis selle rahulikult oma taskusse, keegi pidi ju haigla finantsasjadega tegelema, ei saa olla, et inimeste unustatud makseid hakatakse uuesti sisse nõudma, andku siis asi kohtusse, kui tahab kliendi raha saada, miks ta vaikselt ja salaja inkasso kaudu raha nõuab, sest see on ebaseaduslik ja mingile inkassole ei pea ükski inimene mitte üht senti maksma, sest seal on koos r
q
Qwert/ 28. juuli 2017 18:48
See on meelega nii tehtud. Tundub, et asi haiseb raamatupidamise kohalt, ja keegi paneb tõesti mingi hea nutsu oma taskusse. Tegelikult on juba pannud kui asi on inkassole antud/müüdud edasi. Ma ootaks kui keegi annab asja politseisse. Siis allles algab sebimine haiglas.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee