Maailm

VIDEO | SURM LÕBUSTUSPARGIS: Ameerikas lendasid inimesed karussellilt õhku (6)

Toimetas Greete Kõrvits, 27. juuli 2017, 15:22
Ohio osariigi laat pärast õnnetustFoto: Reuters / Scanpix
USA Ohio osariigi laadapäeval sai üks inimene surma ja mitu ohvrit vigastada. Kannatanud lendasid suurel kiirusel kiikuvalt n-ö pendlitüüpi karussellilt. Kolm vigastatut on kriitilises seisundis, vahendab BBC.

Osariigi kuberner John Kasich kinnitas, et üks inimene tõepoolest hukkus ning käskis kõik atraktsioonid otsekohe sulgeda. Samuti lubas ta kannatanute lähedastele, et politsei asub kohemaid õnnetuse tagamaid uurima.

Üks arstist laadakülaline, kes vigasaanutele appi tõttas, kirjeldas reporteritele, et inimesed lendasid atraktsiooni pealt tohutul kiirusel mitme meetri kõrgusele välja ning kukkusid maha atraktsioonist eemal. Arst kirjeldas, et see teeb umbes sama välja, mis väga suurel kiirusel autode kokkupõrge.

Atraktsiooni üks osa murdus alla kiikudes katki ning lennutas ühe inimesi täis istme tagasi üles liikudes õhku.

Mitmed kohalikud väljaanded väidavad, et hukkunu oli 18-aastane isik. Atraktsiooni kontrolliti eelnevatel päevadel mitu korda, seega pole teada, miks ja kuidas see katki läks.

6 KOMMENTAARI

r
r 27. juuli 2017, 22:24
Ei saa aru miks on selliseid asju vaja? Teada on ju ,et need asjad ohtlikud. Inimestele aga ikkagi pakub põnevust surmaga flirtimine. Ma küll ei arva ,et sellised eneseületamised end kuidagi edasi aitavad viia paremuse poole. Puhas surmatants!
t
Tölpa 27. juuli 2017, 22:13
Loo autor küll ei tea inglise keelest mitte mõhkugi. Videos ütleb ju täpselt palju viga sai ja palju kriitilises seisus haiglas. 3 ei olnud kohe kindlasti see number.
Loe kõiki (6)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee