Viljandi pärimusmuusika festival teeb 27.-30. juulil uut ja vana maailma parimale publikule. Suurel pärimuspeol tähistatakse festivali 25. sünnipäeva.

Lavale astuvad maailmaareene vallutavad artistid, tulevikutegijad ja rahva lemmikud läbi aegade. Meeldejääval galakontserdil "Alguses oli Alle-aa" tehakse kummardus pärimusmuusika festivali ajaloole.

Õpitubade programm pakub põnevaid elamusi pärimusmuusikast 34 õpitoas. Viljandi pärimusmuusika festivali lood on esmakordselt kaante vahele saanud.

Tegevusi jagub noortele ja vanadele

Muu uue hulgas pakutakse rahvale ka uusi kontserdipaikasid. Üllatajateks on taas uksed avanud Ugala teater ning Ühe Loo lava ehk Purjekas. Viimase leiab pärimeetrist, kui märgata sinist kastiautot viiemeetrise purjega. 

Kohal on ka etno-tekno ekstsentrik Meisterjaan, paljud esinejad on valinud festivalipubliku esimeseks kellele esitada loomingut oma uhiuuelt albumilt, muusikalisi esmakohtumisi pakuvad Curly Strings, Duo Malva&Priks, Naised Köögis, Nikns Suns ja Rüüt.

Jaga artiklit

2 kommentaari

V
Viljandi kuritegelik taak  /   12:17, 27. juuli 2017
Narkohordid liiguvad juba sinna poole !
O
ootan huviga  /   11:57, 27. juuli 2017
kas kunagi see 4 ööpäeva kestev l2 bu ja padujoomine sellest kaunist linnast ära kaob ja asendub laup.-pühapäevani kestva rahvamuusikapeoga

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis