8 kommentaari

K
Kui üks oks on  /   14:03, 26. juuli 2017
18 a. kõveraks kasvanud, ei õnnestu teda ühe aastaga sirgeks painutada. Pikapeale ehk sirgemaks saaks, aga armid jäävad kogu eluks.
A
Alar1  /   09:50, 26. juuli 2017
Kumb tõenäosus on suurem - Kas vanglas istunud kurjategija hakkab korralikuks inimeseks või moslemi pagulane hakkab oma naist armastavaks pereisaks ja töökaks inimeseks? Mõlemal juhul on tõenäosus nullilähedane! Sellest ka tõrjuv suhtumine neisse. Erandeid muidugi esineb.
J
JUHAN  /   09:16, 26. juuli 2017
Kriminaalsele teele minek on igaühe enda valik. Tuleb ise enda keedetud supp ära süüa. Ning välja saades peab teistele tõestada, et oled tõepoolt ennast parandanud. Mis ei ole kerge ega toimu üleöö. Seda uut elu ei hakka sulle keegi sinise servaga taldrikul ette serveerima. Peab ikka ise pingutama, Ja aega kulub,
V
Vaat, et rohkemgi kulub.  /   14:04, 26. juuli 2017
Kukkuda on alati kiirem kui ennast üles upitada.
?
???   /   09:12, 26. juuli 2017
Aga miks ma peasingi taolist vanglast äsja saabunut armastama, avasüli vastu võtma ning omale koju kohvile kutsuma? Kahjuks näitab meie kurb praktika, et taolistel entusiastidel on sageli varsti korter tühjaks tehtud või endal noaots ribikontide vahel. Muidugi olen ma algul umbusklik. Enese alalhoiuinstinkt,
Lugupidamist, austust ja armastust ei kingita, See tuleb ära teenida, Bing see tuleb pikkamisi.
A
Artikkel on valesti koostatud  /   08:48, 26. juuli 2017
Mida tähendavad "vanglaseadused"? Neid tänapäeval enam pole jqa väga kahju, et pole, sest mitte keegi ei karda enam lapsi näppida, vägistada, rauku, mutikesi piinata ja neid röövida jms.
Kui kehtisid seadused ehk elati "po ponjatijam", teati, et lapsenäppijad ja muud rõvedikud ellu ei jäänud ja nad istusid oma urgudes ja välja ei tulnud.
Padunud kurjategijad istusid aga kogu elu kinni ja sellevõrra oli teistel ruumi rohkem ja puhtam õhk hingata.
Kuritegelikus maailmas kehtisid väga ranged ja tegelikult inimlikud reeglid.
Tänapäeval on vangla sanatoorne asutus ilma reegliteta, kus peavad võrdselt hästi elama lapsi vägistanud ja tõsised mehed.
Hala, et tööle ei võeta on ka täiesti mõttetu, sest mina pole mitte kunagi pidanud tööd otsima, mind on palutud tööle tulla ja olen seda teinud ka 15 aastat avalikus teenistuses.
E
Ex kriminaal  /   08:06, 26. juuli 2017
Ennetus on tähtis!
Hiljem on rong läinud ja pätt jääb pätiks ja need lootuse küla taolised projektid on kasulikud vaid nende asutajatele,mõned klounid ikka leiab fassadi loomiseks,kuid?!
T
tulus äri  /   08:04, 26. juuli 2017
inimesed näevad, kelle kanditakse neid projektirahasi. Pole seal kedagi, kes südamega tööd teeksid ja kasvõi ühtainust vangi elule tahaksid aidata.. Pealegi ongi eksvangide seas vaid kümnest üks, kes ise tahab normaalseks saada ja sellelgi ei pruugi õnnestuda, sest see sisemine kuratlik kutse kuritegudele ei anna rahu ...

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis