16 kommentaari

A
Andres Klemet  /   12:30, 27. juuli 2017
Astroloogid ja numeroloogid ei tee oma alaga seoses kirjeldatud üldistusi. Ei jaotata kodanikke pelgalt kaheteistkümneks iseloomutüübiks; ei tehta erinevate päikesemärgiesindajate sobivuste kohta üheseid üldistusi; ei arvata, et sünnikuupäev määrab iseloomu, ei loeta samas märgis sündinuid sarnasteks. Pidasin silmas asjatundjaid.
K
Katrin  /   10:34, 27. juuli 2017
kui lähemalt süveneda nn teaduspõhisesse psühholoogiasse, siis kahjuks peab ka skeptik suunurgad longu laskma, sest seal klassifitseeritakse inimesi samuti tunnuste põhjal klastritesse. kuid teaduspõhist kinnitust leidnud klastereid on kahjuks isegi vähem kui 12. enamasti pead leppima sellega, et oled üks neljast tüübist. enam-vähem 12 tüübini on tänane teadus jõudnud alles paar aastakümmet tagasi, sedagi vaid konkreetse uurimisküsimuse põhiselt, mitte universaalselt. oma skeptilisust on igaühel õigus eksponeerida, kuid antud juhul soovitan seisukohavõtu paremini ja teaduspõhisemalt läbi mõelda. enamasti on aga nii, et haridustaseme tõusuga jääb selliseid emotsionaalseid skeptikapurskeid oluliselt vähemaks.
B
Bauksomi muti heietused  /   12:16, 26. juuli 2017
Palju ohtlikum on laialt leviv sodomaatia maagia...
A
Andres Klemet  /   12:31, 27. juuli 2017
Kes on Bauksom?
P
pühavaim  /   07:50, 26. juuli 2017
Järelikult pole võtnud vaevaks pisut enam süveneda teemasse. Aastakümnete pikkune inimeste ja nende tähemärkide kooskäimise jälgimine ei jäta minus mingitki kahtlust, et tugevad seosed on olemas.
J
jj  /   06:50, 26. juuli 2017
Midagi ei tule võtta absoluutse tõena, eriti mitte neid tähemärke. Iga inimene on eriline, kaht ühesugust ei ole. Milline mitmekesisus! Või oled sina kohanud kaht identset käitumises, arusaamistes?
Aga milleks tähemärgid sobivad? Võta raamat kätte ja loe oma tähemärki , loe heade tuttavate tähemärke. Need on kirjutatud huvitavalt. See lugemine paneb mõtlema, analüüsima ja kui oled päris aus oma tähemärki lugedes, leiad, et tõepoolest, on sul selle tähemärgiga rohkem ühist kui teistega, eriti veel, kui loed neid uuesti aasta, mitme aasta pärast ja näed, et neis on siiski iva olemas.
Hea lugemine sellele, kellel meeldib analüüsida ennast ja püüda headest tuttavatest aru saada. Peab muidugi lugejal olema lugemisoskus ja mõtlemisoskus.
Loomulikult ei tasu lugemist mingid ajalehe-saba horoskoobid.
  /   00:44, 26. juuli 2017
Sodiaagimärgid on täitsa olemas, ei ole mõtet seda eitada. Loomulikult ei ole nad identsed, igal inimesel ju oma vanemad ja keskkond, omad geenid. Kõik mehed ei ole ka omavahel täpselt sarnased, kõik eestlased ka mitte. Aga on läbivad jooned ja see ei ole juhuslik. Ei ole mõtet seda võtta kui midagi halba või dikteerivat; mis sobivusse puutub siis mina amburina elan juba 15 aastat oma skorpioniga õnnelikult koos, ehkki need märgid omavahel ei sobivat. Tema ikka skorpion mis skorpion ja mina ka täitsa ambur. Asi on vastastikuses aktsepteerimises, sodiaagimärkide tundmine aitab neid tegelikult hoopis paremini mõista. Samamoodi nagu kõik eestlased on ikka eestlased ja itaallased itaallased, ehkki kõik on omavahel erinevad on nad ikkagi sarnased :D
Mitte et sa, kallis autor, mind muidugi üldse usuksid, aga lihtsalt mõtle sellele..
X
x2  /   01:54, 26. juuli 2017
Kõige parem osa nende "läbivate joonte" juures on see, et kui võtad ette ühe ja teise väljaande koostatud horoskoobid, siis kirjeldused ühe ja sama tähemärgi kohta on tihti risti vastupidised :D Kui neid piisavalt palju lugeda, siis lõpuks leiabki igaüks midagi, mis tundub enda kohta sobivat...
P
pühavaim  /   07:54, 26. juuli 2017
Pole ju nii. Muidugi ei räägi ma meelelahutuslikest päevahoroskoopidest. Need on saast.
E
ef  /   08:23, 26. juuli 2017
Erinevad horoskoobid avavad erinevad aspekte mitte ei ole risti vastupidised. Pealikaudsel inimesel võib jääda mulje, et risti vastupidised.
O
on  /   13:39, 26. juuli 2017
täpselt nii, ka lapselapsed on erinevates märkides sündinud ja märkad jooni, mis tulevad esile juba 3-4 kuuselt, nii, et neid ei saagi seostamata jätta-igal oma märk ja igal märgil omad jooned, ka iseloom on nagu kaasa antud, saad vaid kasvatuslikult suunata aga mitte rohkem- mis määratud, see ka tuleb ja kes ei kuku, see ei õpi.
M
Mari  /   06:28, 26. juuli 2017
Lisaks sodiaagile on olemas veel ka idamaine sünniaastamaagia, mis näiteks minu jaoks on tugevam kui sünnikuupäeva oma. Roti aasta, Härja aasta, Draakoni aasta, Tiigri aasta ja nii edasi, igaüks neist kas maa. öhu, tule või vee mõjutusega. . Nii et on 12 x 12 ehk vähemalt 144 erinevat karakteritt. Ja see on täiesi olemas, see pole mingi posimine.
X
x2  /   12:42, 26. juuli 2017
Teine huvitav küsimus on see, miks pimetestides pole seni mitte keegi suutnud oma tähemärgile vastavat kirjeldust teiste hulgast üles leida, ega ka mitte ükski astroloog täpseid ennustusi teha. Ennustuste täpsus on kõigis tehtud katsetes samasugune nagu puhta juhusega :)
V
Viin pidi hea maagia olema.... VIINAMAAGIA  /   00:37, 26. juuli 2017
Kõik ei peagi sisse mahuma. Kui juba pits viina ja siis tunned kuidas maagia hakkab mõjutama minu kulminalaset meeli. Siis nimoodi käpuli maas pudel käes jood veel viina ja maagia võtab võimu minu kehast. Ja ma kohe kukun ühele küljele ja hakkan räuskamaoma paksu keelega!
J
Jah  /   20:17, 25. juuli 2017
aga soeng sobib suurepäraselt nimega Kõrvits.
A
antt  /   17:57, 25. juuli 2017
Skeptiku diagnoosi omavale isikule omaselt ei ole ta kursis teemaga mida välja naerab.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis