lemmikloom
Laadin videot...
1
foto
Carlos (Jörgen Norkroos)

Carlos on vahva kahe-aastane kassipoiss, kes Tallinna loomade varjupaigas juba detsembrist alates oma uuest omanikust unistab. “Ilmselgelt tal on aeg juba koju minna,” arvab Tallinna loomade varjupaiga juhataja Eve Tobias.

Carlos on uskumatult vahva kass, kes on ka paras pätipoiss. Nimelt on kaval kass ära õppinud varjupaiga kassitoa ukse avamise. Nüüd ta lemmiktegevuseks ongi kasside välja laskmisega paraja segaduse korraldamine. Aga ju näitab see ka seda, kui väga Carlos juba kassitoast oma päriskoju saada soovib.

Carlos on iseloomu poolest väga inimsõbralik ning tervitab kassitoa külastajaid alati esimesena. Samuti võtab ta lahkelt vastu kõik paid ja kallistused. Lisaks ukse avamisele meeldib Carlosele ka head ja paremat süüa.

Teise kassidega saab Carlos samuti hakkama, kuid kuna ta tähelepanuvajadus on väga suur, sobiks ta hästi perre, kus teisi kasse ees ei oleks.

Tutvu Carlosega lähemalt videost!

Õhtuleht alustas 2016. aasta sügisest koostööd Varjupaikade MTÜga, mille eesmärgiks on tutvustada varjupaigas kodu ootavaid loomi.

Kui sul tekkis Carlose vastu huvi ja saaksid talle kodu pakkuda, võta ühendust Varjupaikade MTÜga:

www.varjupaik.ee, Paljassaare tee 85, Tallinn.

Tel: 5141431, e-post tallinn@varjupaik.ee. 

Varjupaik on külastuseks avatud 11.30-18.30.

Jaga artiklit

4 kommentaari

J
Jääk Aru  /   16:08, 26. juuli 2017
Jätke endale alatiseks meelde: koeral on omanik/peremees, kassil on teenindav personal.
N
Nii armas  /   11:21, 26. juuli 2017
kiisuke, aga kahju, et kõigiga sõbralik, pahad inimesed teevad siis liiga. Meil ka kass juba üle 10 aasta, aga võõraid kardab, tänu sellele nii kaua vastu pidanud, mitmed kassid siin kdunuks jäänud.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis