Eesti uudised

Klaassen loobus, partei esitas Võru linnapeaks noorukese kandidaadi  (3)

Toimetas Denes Kattago, 24. juuli 2017, 17:45
Mait Klaassen.Foto: Alar Truu
Reformierakonna Võru linna piirkonna juhatus valis Reformierakonna Võru linnapea kandidaadiks Anti Haugase. Varasem linnapeakandidaat Mait Klaassen näeb oma tulevikku seotuna Maaülikooliga Tartus.

"Elus tuleb vahel ette olukordi, kus on raske teha valikuid. Kuigi algselt oli mul tõsine plaan kandideerida Võru linnapeaks, otsustasin siiski Maaülikooli ja Tartu kasuks. Kindlasti jään ma ka edaspidi seotuks Võrumaaga," ütles Klaassen oma valikut põhjendades.

Reformierakonna Võru linna sõnum sügisestel valimistel on „Suurem võru on tugevam Võru“. 

Samal teemal

„Seisame selle eest, et Võru linna eestvedamisel alustatakse liitumisläbirääkimisi, et moodustada Vana-Võromaa piirides ühtne omavalitsus. Tänase linnavalitsuse juhtimisel piirneb Võru linn suurte omavalitsustega, kellele Võru pakub teenuseid ja infrastruktuuri. See käib linnale üle jõu, millega oleks pidanud istuv linnavalitsus arvestama," ütles linnapeakandidaat Anti Haugas.

Haugase sõnul annab ühine omavalitsus lisaks võimaluse tagada Võrumaa piirkonnas ühtse kvaliteediga avalikud teenused ning koostöös hoida ja arendada Võromaa identiteeti.

"Võromaa rikkalik kultuuripärand ja maaliline elukeskkond on meie piirkonna eelis, mida me ei ole täna piisavalt kasutanud," lausus Haugas. 

Linnapeakandidaat Haugas töötab hetkel Reformierakonna Noortekogu peasekretärina. Ta on Võrus kasvanud ning õppinud, hetkel on tal lõpetamisel Tallinna tehnikaülikool.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee