Eesti uudised

Eesti Loomakaitse Seltsile teevad muret kutsikavabrikud (10)

LISA KOMMENTAAR

obene 24. juuli 2017 18:19
Kassipoegade vabrikud on samaväärsed koerapoegade vabrikutega. Samuti valetatakse kassipoja vanus ja võetakse kassipoeg ema juurest varakult ära, sest siis saab emakassi jälle tiineks teha kui ta si toida poega. Endal konkreetne näide 300 euro eest ostsime Tallinnas aadressil Erika 5 Oksana
Zuyko käest Shoti madalakarvalise kassipoja. See polnud mitte 2 kuune, nagu omanik väitis, vaid 3 nädalane. Ta ei suutnud omastada kunsttoitu ja vaatamata Maaülikooli veterinaaride pingutustele, kus ta oli tilgutite all jne, kiisuke suri. Maksime veel raviraha 200 eurot. Seega lisaks tohututele emotsionaalsetele üleelamistele ka 500 eurot kahju.
Pidage nimi meeles: '''OKSANA ZUYKO, TALLINN, ERIKA 5. MÜÜB TÕUPABERITEGA KASSIPOEGI.
loomasõber olen, isegi konnakesi armastan 24. juuli 2017 16:20
Miks on need kaitsmise teemad kallutatud? Miks ei räägita paberitega paljundajatest kes ei vastuta oma toodngu eest, ei tunne huvi oma järglaste käekäigu vastu? miks kõikvõimalikud kaitseorganisatsioonid neid kaitsevad? kui kasvataja jagab oma järglased steriliseerimata ja ilma selle nõudeta, siis pole tal kaevelda pärast kui keegi neid edasi paljunbdab? samas ei tea mõni kasvataja midagi oma järglastest ja siis peab rahavas taas annetama. see ei ole normaalne. absoluutselt iga normaalne inimene kaitseb loodust ja loomi. rõhk sõnal normaalne. haigetega tegelegu vastavad organid. aga haigeid ei ole vajalik presenteerida. piinlik on vaadata ja see ei haaku loomakaitsega. veel arvan ma et jõhkrusega loomi kaitsta ei ole just ilus kuigi teatud kntingendile see sobib, sest saab ennast internetis tühjaks karjuda ja oma tapmisähvardusi loopida. ja veel küsin, et kes kaitseb loomakesi loomakaitsjate eest? (ruhnu põnni juhtum kus kassikene sai surma tõenäoliselt püüdmise käigus vigastada saamise läbi, roided olid kopsus. kõik see on netis lugeda). paberitega koera päästmise lugu mille maksis kinni eesti rahvas. kus on kasvataja vastutus, hoolivus kõik need mitu aastat kui ei teatnud isegi koera käekäigust? http://lemmikloom.delfi.ee/uudised/brayani-paastmislugu-interneti-kihama-loonud-tundmatu-ja-raske-te...
Ja siis justkui kompensatsiooniks võetakse hooldada sinna Hallike. Mõistagi vägivallaga võetakse ära. Kui seda kuskil mainida, siis loomakaitse solvub ja teatab et nemad tegelevad ainult loomadega. Tore! Ja nüüd siis manage silme ette pilt kus pisike roosa kleidiga 4 aastane türukukene jääb auto alla ja tal on kassipojake süles. Tuleb loomakaitse ja päästab kassikese, sest inimene saab ise hakkama, sest nemad inimesega ei tegele, las teised tegelevad etc.. Selline imidz on siis loodud rahvale endast ja kas seda tuleks tolereeida? Loomad ei ole loodud diivanipadjaks. Loom tahab elada temale väärilist elu. Kass toakassina on täiesti piinatud kass, sest ta ei saa püüda hiiri ja see on kassi ahistamine.
Kui mingit pealesurutud väärtust muudkui korrutatakse, siis hakkab see tunduma uue normaalsusena. Lihtsalt milleks tekitatakse pseudoprobleeme ma ei saa aru.
Maali 24. juuli 2017 14:45
Kõik võib nii olla, aga kui meil nn kapitalismis on vaba ettevõtlus igaühe peaaegu et sünnipärane eesõigus, mida tuleb kõigi vahenditega kaitsta: vabadus, privaatsus ja mis kõik veel. Mingil juhul ei tohi mingisugust sundust kohaldada. Ikka ainult jutuajamine, veenmine e igasuguse mula ajamine igal tasandil, see aga ei aita. Niisiis: kõik läheb isavoolu rada ja peale ühiskondliku müra, mitte midagi teha ei ole.
kui 24. juuli 2017 14:36
on teada kus asuvad ja kes neid peab miks siis neid vabrikuid ei suleta ja lastakse vanas vaimus edasi toimida
ekraanipilt jäädvustatud 24. juuli 2017 14:13
mida arvata kui loomakaitse ise kutsikaid ärib? eks lugege kommentaare :D
emme on sinivereline mastiff. Issi aga puhasttõugu Le Graanz
200€ per face
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1775180326136126&id=100009325280788
nii ja naa,mõnes mõttes on kõik hästi, 24. juuli 2017 21:11
sest see "prantslane la graanz"on kõva tervisega,teisalt jälle aretused läbiteinu seda ei ole.
Milline ta hiljem välja näeb uut omanikku palju ei huvitagi kui ta oma looma armastab...
Seadused karmimaks 24. juuli 2017 14:07
äkki paneb see mõtlema siis!
Kui 24. juuli 2017 13:07
Pööraks hoopis rohkem tähelepanu aafrikale! Kui sealse paaritamise kontrolli alla saaks ning nad selle asemel tööle õpetaks, mahuksid nad oma mandri peale ega tuleks siia teiste kukile!
aafrikas ei saa midagi kontrolli alla, 24. juuli 2017 21:14
nagu Karla ütles: "kepp on makus"
No ja miks nood seal peaksid magusast asjast loobuma,muud nagunii teha pole.
Fataalne Metereoloogiakeskus 24. juuli 2017 13:03
Huvitav miks teevad muret kutsikate mitte kassipoegade vabrikud.