Eesti uudised

Suvetöö sundis õpilast õiguskantslerilt abi otsima

Siim Randla, 21. juuli 2017 04:00

11 KOMMENTAARI

m
Moderaator/ 21. juuli 2017 20:43
pole ammu kaasaegse koolitöö ja -eluga kokku puutunud?!
k
kaebajate-kaeblejate pealetung/ 21. juuli 2017 20:41
selliste tõttu on pidev "kana takus" liikumine, pigem küll taandareng. Küüditajatest-naabrite peale kaebajatest-varastest esivanemate järglased? Vanemate pattude nuhtlemine. Apelleerimine oma tegemata tööde osas mistahes, aga kõrgemale võimule, sageli anonüümselt (oli aegu, kus oma mehe-naise pealegi kaevati parteikomiteesse...). Sagenenud on kas õpilase enese või tema vanema(te) kõned kooli direktorile, nüüd siis juba õiguskantslerile. Ime, et paavsti pole ei pöördunud. Ohtlik ja ajaloost teada karmide tagajärgedega mäng. Säärased nagamannid pole vastutamisest ilmselt koduski midagi kuulnud. Pill tuleb pika ilu peale, tasu vastavalt "teenetele". Iseloomu kasvatad, saatuse saad. Milliste eeskujude mõjul sellised, oma laiskuse-saamatuse peale kaebajad, kasvavad. "Õnnelind flamingo" - tuleks koos perega ja selgitustega üle vaadata... Arusaamisvõime on seejuures hädavajalik. Tegudel on tagajärjed.
n
Normaalne, jah!/ 21. juuli 2017 13:08
Suvetöö õpetaja korraldusel on üldjuhul laiskadele ja ülbetele. Siit jätan välja terviseprobleemidega õpilased. On ka lapsi, kes teevad nii vaimset kui ka füüsilist tööd vabatahtlikult. Kehaline kasvatus on eluks vajalik ja seda tuleb aastaringselt võtta tõsiselt. Siin on suurepärase õpetaja näidis, kes on isiksus ja teeb oma tööd südamega.
m
Mari/ 21. juuli 2017 11:11
Minu laps sai kehalises suvetöö-ähvarduse siis, kui õpetaja meelest oli lapse vabastus liiga kaua kestnud. Tõend oli Eesti ühe tuntuma arsti kirjutatud.
t
tähelepanu rohkem/ 21. juuli 2017 10:31
kAS KÕIK ASJAOLUD OLID VÄLJA SELGITATUD?Kuidas on see võimalik ,terve aasta sai kahe ,oleks tulnud süveneda lapse võimetesse tervisesse või on mingi teine tegur sellise hinde panemiseks ? Kõik lapsed pole kohe kindlasti ühesuguste võimetega!! Minu tuttava laps oli ka loid ja sunniti kindlapeale kehalise kasvatuse tunnist osa võtma ,mille tagajärg, lapsel raske haigus(keda enam p...)
p
pea liiva alla/ 21. juuli 2017 08:17
selleks et varjata seda, kuidas inimesed massiliselt õiguskantslerilt abi paluvad eesti kohtutes valitseva korruptsiooni peatamiseks, avaldatakse totter artikkel totra teemaga...
k
21. juuli 2017 08:09
kehaline nagu iga teinegi õppeaine. teed suvel, ,kui kooliajal ülbitsesid.
samas tundub, et laps on ilmselt vaimselt väheke vähearenenud, võib olla peaks mõtlema, mida ja kuidas talle õpetada. hea, et sotsiaalselt hakkama saab ja teab, kust nõu küsida.
b
Brita/ 21. juuli 2017 08:07
21.saj eesti kool :=D Oskar Luts saaks naerda . kui ta veel elus oleks.
aga võiks siis juba ka mõned õpetajad. kes inimesed olla ei suuda. suvetööle jätta. Inimeseõpetuses näiteks . kui juba suvel õppida. siis miks mitte.

u
Uunu/ 21. juuli 2017 07:56
Mina jäin suvetööle vahetunnis
j
Juss/ 21. juuli 2017 07:17
Olen isegi näinud klassivenda kes jäi suvetööle Muusikaõpetuses
j
Jussike/ 21. juuli 2017 07:26
ja siis? Pidigi jääma, kui koolis ei õppinud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee