Eesti uudised

Viljandi linnapea avaldas IRLi juhtidele saadetud salajase kirja (2)

Denes Kattago, 20. juuli 2017 04:00
Ando Kiviberg (pildil) esitas IRLis jätkamiseks mitu tingimust, mida Helir-Valdor Seeder nimetab vastuvõetamatuteks.Foto: Aldo Luud

Eile avalikustas Viljandi linnapea Ando Kiviberg Isamaa ja Res Publica Liidu juhtidele saadetud kirja, sest viimased murdsid väidetavalt selle mitteavaldamise kokkulepet ja lekitasid kirja maakonnalehte Sakala.

Kiviberg kirjutas 29. juunil IRLi juhtidele saadetud kirjas, mis tingimustel ta on nõus osalema sügisestel kohalikel valimistel ja poliitikas. Kirja said kolm inimest: IRLi esimees Helir-Valdor Seeder, riigikogu fraktsiooni aseesimees Priit Sibul ja koopia ka Viljandi linnavolikogu aseesimees Harri Juhani Aaltonen.

«Umbes neli aastat tagasi nõustusin ma kindlalt asuma meie erakonna linnapeakandidaadi kohale senise liidri asemele. Andsin lubaduse neljaks aastaks ja olen elanud teadmises, et pärast lubaduse täitmist olen vaba mees tegelema edasi erialase eneseteostusega. Nüüd olen valiku ees, kus minu erakond ootab minult pühendumist elukutselise poliitiku karjäärile,» kirjutab Kiviberg suhtlusvõrgustikus avaldatud kõmulises kirjas. Kokku esitab ta oma kirjas kolm tingimust. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.10.2017
Riigikogu liikme ja IRLi peasekretäri Priit Sibula maakodu läks põlema

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee