Laadin videot...
3
fotot

Vihmast esmaspäeva 45 meetri kõrgusel Dinner in the Sky taevarestoranis nautisid ka muusikud Anett Kulbin ja Mick Pedaja, kellest esimene täna hommikusöögi taustaks 22 kuulajale intiimse kontserdi andis. Õhtuleht uuris pärast einestamist, mis on õhus esinemise suurim väljakutse, kuidas hirmuga toime tulla ning milline oleks artistide jaoks unistuste esinemispaik.

"Olen teist päeva tõstetel ja esimese tõste teed sellise hooga, et ah, natukeseks lähed sinna üles ja ei ole midagi, aga tegelikult on seal ikka päris jahe jah," kostis Anett reporteri küsimuse peale, et kas tal külm ei olnud tuule käes esineda.

Mick Pedaja sõnul on taevarestoranis lahe esineda: "Mina olin eile ja käisin neli korda üleval. Õhtune loojangu oma oli eriti äge ilutulestiku ja öölaulupeoga. Muidu ma kardan ise väga kõrgust, aga siin olen vaikselt kuidagi saanud sellest üle," rääkis muusik, et hirmust on võimalik kenasti üle saada. 

Dinner in the Sky Tags: Dinner, Dinner in the Sky, Kraana, Õhtusöök (Robin Roots)

Anett teab, et kindlasti ei tasu alla vaadata, aga eks pakkumist vastu võttes mõtles ka tema, et huvitav, kas sealt on kunagi keegi alla kukkunud. "Ära jumala eest alla vaata, vaata inimestele otsa," naeris lauljanna.

"Võtsin väljakutse vastu teha selliseid asju elus, mida varem ei ole teinud. Ennast on ikka lahe vahepeal ületada," lisas Mick.

Vaata Õhtulehe videost, kuidas kirjeldavad muusikud taevarestoranis esinemise kogemust ja mida kostavad Mick ja Anett unistuse esinemispaiga kohta!

Jaga artiklit

1 kommentaar

  /   16:28, 17. juuli 2017
Народ нас убивают, выяснилось что 97% граждан заражены паразитами и токсинами, а они прямо или косвенно вызывают большинство наших болезней, даже такие как рак и ожирение, проблемы сердца и остальные. Но теперь есть спасение и можно за неделю очиститься. Очистка кардинально улучшила мое здоровье и самочувствие, советую всем попробовать. Вот почитайте чем грозит пренебрежение очищением --- http://tok.pw/epidemia

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis