STENBOCKI MAJA (Robin Roots)

Uus valitsus on kaotanud hulga argumente, millega sai Eestisse välisinvesteeringuid meelitada, leiab Magnussoni advokaadibüroo vandeadvokaat ja Ameerika Kaubanduskoja Eestis juhatuse liige Elvira Tulvik.

Viimase aja maksumuudatuste üle arutasid Äripäeva raadiosaates Magnussoni advokaadibüroo partner vandeadvokaat Elvira Tulvik ja puitmassi tootva tööstusettevõtte Estonian Celli seisukohti avas juhatuse liige Siiri Lahe, kirjutas Äripäev Online.

Tulviku hinnangul on varem investoreid ligi meelitanud maksukeskkonna eelised kaotatud ja selle asemel on tema sõnul süsteem, mis ei ole enam ei lihtne ega läbipaistev. Kuna tihedad maksumuudatused ja läbipaistmatus tekitavad ebakindlust, arvab Tulvik, et uusi investoreid on keeruline ligi meelitada.

Jaga artiklit

2 kommentaari

  /   16:36, 17. juuli 2017
Народ нас убивают, выяснилось что 97% граждан заражены паразитами и токсинами, а они прямо или косвенно вызывают большинство наших болезней, даже такие как рак и ожирение, проблемы сердца и остальные. Но теперь есть спасение и можно за неделю очиститься. Очистка кардинально улучшила мое здоровье и самочувствие, советую всем попробовать. Вот почитайте чем грозит пренебрежение очищением --- http://tok.pw/epidemia
  /   16:25, 17. juuli 2017
ei ole neid sandipalkka maksvaid " investoreid" eestisse vajagi,otsigu aasiast omale orjatööjõudu.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis