Mel B ja Stephen Belafonte (AFP)

Kohtu otsusel peab endine Spice Girlsi lauljatar Melanie Brown ehk Mel B maksma oma eksmehele Stephen Belafontele ajutist elatisraha, ehkki staaril on näpud täiesti põhjas.

Ajakirja People teatel pole tegu sugugi väikese summaga – igakuine elatis küünib ümberarvutatult 35 000 euroni.

USA talendisaate kohtunikuna tegutseva Mel B ja tema produtsendist mehe kümme aastat kestnud abielu varises kokku tänavu kevadel, kui lauljatar väitis politseile, et abikaasa on tema kallal korduvalt vägivallatsenud. Veel kinnitas Mel, et Stephenil oli seksisuhe nende lapsehoidjaga.

Aprillis nõudis Mel mehele lähenemiskeeldu ning see ka anti. Nüüd aga tuleb tal hakata Stephenit ülal pidama ning tasuma tagatipuks ka tolle kohtukulud, mis Ilta-Sanomate andmeil on 122 000 euro ringis.

Mõni nädal tagasi ilmnes, et Brownil on õnnestunud oma pöörane varandus maha laristada. 43 miljonist eurost olla alles vaid tuhatkond eurot.

Jaga artiklit

1 kommentaar

  /   16:31, 17. juuli 2017
Народ нас убивают, выяснилось что 97% граждан заражены паразитами и токсинами, а они прямо или косвенно вызывают большинство наших болезней, даже такие как рак и ожирение, проблемы сердца и остальные. Но теперь есть спасение и можно за неделю очиститься. Очистка кардинально улучшила мое здоровье и самочувствие, советую всем попробовать. Вот почитайте чем грозит пренебрежение очищением --- http://tok.pw/epidemia

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis