Laadin videot...
73
fotot
Dinner in the Sky viib osalejad kraanaga 45 meetri kõrgusele kolmekäigulisele õhtusöögile ()

Laupäeval, 15. juulil avas Tallinna Vanasadamas nädalaks taevarestorani Dinner in the Sky, mis pakub nautlejatele nii maitse- kui ka muusikaelamusi. Õhtuleht tegi koos kodumaiste kuulsustega tõste läbi vihmasel esmaspäeva hommikul, et välja selgitada, kas Eesti kliima ikka lubab taevarestoranist viimast võtta.

Sel suvel saavad külalised taevakontsertidel kuulda Mick Pedaja, Tõnu Timmi ja Anett Kulbini muusikat. Esmaspäeva hommikul nautisid teiste seas kolmekäigulist hommikusööki Maiken, Kaire Vilgats, Maia Vahtramäe ja Daniel Viinalass koos kauni kaasa Eleriga.

Et külalistel 45 meetri kõrgusel liiga külm ei oleks, anti selga soojendustega joped, mis keha mõnusalt soojas hoidis ja vihmapiiskade eest kaitses.

Kui tekkis küsimus, et miks just 45 meetrit, siis selgus, et kõrgemale Eestis söögilauda tõsta ei saa, kuna kõrgemale ei ulatuks ohu korral tuletõrje.

Toiduvaliku poolest keskendub Dinner in the Sky sel aastal Eesti saarte maitsetele, mida aitavad tutvustada külalisrestoranid Hiiumaalt ja Pranglilt. Külalistel on võimalik maitsta Hiiumaa Ungru Resto ja Prangli Saare-Resto roogasid.

Vaata galeriist ja videost, mida taevarestoranis pakuti ning kes esmaspäeva hommikut nautimas käisid!
 

Jaga artiklit

7 kommentaari

T
Tõesti...  /   18:05, 17. juuli 2017
tule taevas appi, milleks?Tuule käes,mis mõnu sellel olemisel on,täiesti jama värk!Mida rumalat veel annab välja mõelda!
T
tore  /   17:26, 17. juuli 2017
73 fotost 50 olid reklaam

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis