Tallinna kesklinna ja Põhja-Tallinna linnaosa valitsused on üheskoos otsustanud korraldada eakate kinoklubi. Kuivõrd filmiseansid toimuvad vahetult enne valimisi, tekib loomulikult küsimus ega tegemist ei ole järjekordse üritustesarjaga, millega eakatelt valijatelt hääli meelitada.

"Kaudselt on ju kõik asjad valimistega seotud – teede ehitamisest pargipinkide panemiseni. Aga nendel kino üritustel me siiski valimiskampaaniat ei tee ja kindlasti ei hakata seal jagama minu näoga tasse või muid Keskerakonna meeneid," kommenteeris kesklinna vanem Taavi Pukk.

"Aga ma ei kahtle, et poliitilised oponendid püüavad igale algatusele valimiskampaania silti külge kleepida," lisas ta.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Jaga artiklit

13 kommentaari

O
oi  /   23:49, 17. juuli 2017
eh, oli au lugeda seda "suurepärast" valimiskirja, kus nagu Tallinna Kesklinna valitsuse prioriteetide hulka kuulub lisaks (sic!) vähekindlustatud perede toetamisele ja linna heakorrale ka eakate inimeste eest seismine. Irw!
Ja mille eest nad seisavad? Kultuurilise elamuse eest!!! Kuna on tekkinud pilootprojekt "Eakate kinoklubi", milleks ilmselgelt on maksumaksja raha eraldatud. Et pensiokad igavusest linade vahel ära ei mädaneks, kuna vaesed "eakad" äkki ise ei saa oma kultuuriliste elamustega hakkama. Päris tobe valimisreklaam on see küll. Läbinähtav ja ülbe.
Ja kes on üldse "lugupeetud eakas"?
J
jutt  /   15:40, 17. juuli 2017
Iga jutt ei lähegi täna läbi , minu jutt saadeti modereerimisele , sest mina ei nimetanud " kesikud" !

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis