Ritz Charlesi peokeskus (Ritz Charles/Facebook)

Ameeriklanna, 25aastane Sarah Cummins, kelle ligi 26 000 eurot maksma läinud pulmapidu tühistati, otsustas banketile kutsuda kodutud.

Külaliste vastuvõtt oli broneeritud Indianas Carmelis asuvas ülipeenes Ritz Charlesi peokeskuses, vahendab BBC. Paraku nägi peopaiga reeglistik ette, et broneeringut ei tühistata ega tagastata ka juba tehtud kulutusi. 

Sarah otsustas kontakteeruda lähedal asuva kodutute varjupaigaga, mille tulemusena sai luksusliku vastuvõtu osaliseks 170 koduta jäänud inimest. AP andmeil aitas abivajajad pidulikuks sündmuseks sobivalt riietada üks kohalik äri.

Miks Sarah'i pulmad ära jäid, pole teada. Indy Stariga kõneldes ütles ta vaid: "Olin meeleheitel. Helistasin kõigile, tühistasin, vabandasin, nutsin, helistasin korraldajatele, nutsin veel ja lõpuks hakkasin end halvasti tundma kogu toidu pärast, mille ma tellinud olin." 

Logan Araujo, kellega naine pidi abielluma ning kes oli tasunud suurema osa arvest, oli taolise lahendusega päri. "Olen oma leinas õnnelik selle üle, et Sarah sellisel raskel ajal isetu ja väga läbimõeldud otsuse tegi," sõnas hiljuti ema kaotanud mees.

Jaga artiklit

8 kommentaari

K
Kus   /   12:57, 17. juuli 2017
see kiiks on !? Vägagi arukas otsus.
N
Nimetu  /   12:36, 17. juuli 2017
Ka kodutu on lahe mees tal väga helde süda sees,
ta musitab ja nurub pappi kui andjaid pole,ta poeb kappi.
Kui aga pappi tuleb palju , siis kodutu teeb vingeid nalju,
kui naljadest saab isu täis ,on kodutul taas nulli seis.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis