8 kommentaari

K
Käbi ja känd  /   18:36, 17. juuli 2017
Kas vanemad ei peaks ikka ise oma laste tulevikule mõtlema? Kuritegelik tee ja vangiminek on nende endi teadlik valik. Aga korralikud maksumaksja nüüd higistagu. Kas ei peaks peesid ja lapsi toetama pigem madala elatustaseme ning vajadustepõhiselt? Ühtsel alusel. Nüüd tahetakse aga sellised pered kuidagi eelistatud patriitsisesusse seada.
T
tore  /   10:58, 17. juuli 2017
Küll on tore algatus. Kas nende perede lapsed ei vääri toetust, kus vanemad on haiged või invaliidid? Aga ikka aitame ikka pät...tide lapsi.Loomulikult ei ole lapsed süüdi milleski, aga parem variant oleks see, kui need vangi kukkunud kaaba..kad tööle rakendatakse ja nendelt laste kasuks raha välja nõutakse. Aga meie, maksumaksjad, peame neid vange ülal pidama ja siis veel maksumaksja hakkab riigi kaudu nende peredele toetusi maksma. Kas ei ole veider arusaamine riigimeestel. Uskumatu, et vangid mõnulevad meie kulul uhketes vangimajades ja meie maksu nende eest nende peredele toetusi.
T
to tore  /   18:44, 17. juuli 2017
Meie poliitikud eelistavad hüvede jagamisel ikka "vaeseid õnnetuid kurjategijaid". (sestvselle est saab inimõigusorganisatsioonidelt eriliselt kiita) Näiteks juba 1991.a. lõpul ratifitseeriti mingi vangide inimõiguste ja privileegide harta või konventsiioon. Millega tehti lõpp senistele odavatele laager-tüüpi vangilaagriteole ja vangide kohustuslikule tööle rakendamisele. Võeti kohustus need kinnipidamiskohad sulgeda ja minna üle kolme või nelatärni-eurovanglatele. Kus pole vaja töötada ja saab niisama mõnusalt lulli lüüa,
Samas jätsid meie poliitikud aga aastakümnete jooksul raifitseerimata Euroopa Sotsiaalharta need punktid, mis käsitlesid inimeste elatustaset jasotsiaalseid garantiisid. Põhjendusega et "meil ei jagu sellek ahalisi vahendeid!" Tulemusena elavad eurovangid märgatavalt paremates tingimustes kui hooldekodudes elavad eluaeg tööd teinud abitud raugad ning invaliidid.
M
Moderaator korjas taas ära. Kirjutan uuest, Silutult ja jupikaupa.  /   18:45, 17. juuli 2017
Meie poliitikud eelistavad hüvede jagamisel ikka "vaeseid õnnetuid kurjategijaid". (sest selle eest saab inimõiguse organisatsioonidelt eriliselt kiita) Näiteks juba 1991.a. lõpul ratifitseeriti mingi vangide inimõiguste ja privileegide harta või konventsiioon. Millega tehti lõpp senistele odavatele laager-tüüpi vangilaagriteole ja vangide kohustuslikule tööle rakendamisele. Võeti kohustus need kinnipidamiskohad sulgeda ja minna üle kolme või nelatärni-eurovanglatele. Kus pole vaja töötada ja saab niisama mõnusalt oleskleda,
J
jätkuks  /   19:04, 17. juuli 2017
Samas jätsid meie poliitikud aga aastakümnete jooksul raifitseerimata Euroopa Sotsiaalharta need punktid, mis käsitlesid inimeste elatustaset ja sotsiaalseid garantiisid. Põhjendusega et "meil ei jagu selleks rahalisi vahendeid!" Tulemusena elavad eurovangid märgatavalt paremates tingimustes kui eluaeg tööd teinud abitud raugad ning invaliidid. Kas oma kodus vegeteerides või siis hooldekodudes.
J
justiitsministeeriumi mitteverbaalne sõnum   /   10:37, 17. juuli 2017
Toetame kuritegevust!
K
kodanik  /   08:37, 17. juuli 2017
programm - vangid tööle, ei mingit vedelemist ja logelemist. peab tasuma enda ülalpidamise ja kohustus veel lapsetoetus ja sotsabi kinni maksta. seal peavad kõik töötama, mingit hinnaalandust ei tohi olla. vanglast väljudes on eriala selge ning integreerumine ühiskonda lihtsam ja valutum.
A
Ants Rannula  /   08:33, 17. juuli 2017
Vangidele kõik õigused ja seda muidugi RAHVA KULUL!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis