Meedia

HELEN JA KALVI-KALLE ON RIIUS? Kalvi-Kalle teeb Facebooki süngeid postitusi (80)

Õhtuleht.ee, 16. juuli 2017 20:49
Helen ja Kalvi-Kalle.Foto: Martin Ahven
Alles eile kirjutas Kalvi-Kalle Facebookis, et niipea, kui naine Positivusel üksinda pidutsema läheb, siis hakatakse libauudiseid tegema, kuid tegelikult oli ka tema lõpuks kohal nagu õige mees muiste. Tänased postitused on palju süngemates toonides.

 
 

Lisaks on tõsielustaar lisanud oma Facebooki, et on "vallatusi täis" ja et "Helen Kõpp lausa käskis igat naist panema hakata!". 

Tundub, et noorte vahel on lahvatanud tõeline tüli ning Kalvi-Kalle kasutab oma Facebooki, et Helenile justkui nuga selga lüüa, tehes postitusi, mis neiule üldsegi ei meeldi. 

Foto: kuvatõmmis
Foto: kuvatõmmis

Noorte tülitsemise peale on tulnud nõu andma ka paljud noorte jälgijad, kui osade arvates võiksid noored lihtsalt rohkem seksida ja vähem tülitseda, siis leidub ka neid, kelle arvates selline avalik tülitsemine neile pigem kahju kui kasu toob.

"Lahendage oma probleemid ikka omavahel. Paljud inimesed mõnitavad ja naeravad teid välja ju. Kas see kõik on ikka seda väärt? Saan aru, et kuulsus jne. Aga varsti see tüütab teid ära. Leppige nüüd ära ja olge tublid edasi," kommenteeris üks Kalvi-Kallet Facebookis jälgiv inimene.