9 kommentaari

J
jj  /   07:27, 22. juuli 2017
küsimus on, kas ministrreid ei võiks olla vähemalt poole rohkem. Kust tulevad ministrid? Eks ikka bakalaureusekoolidest . Alguses ministri, mõne kantseleii nõunikuks( tentsikuks), siis järgmise juurde, meedias näonäitamine, valimisnimekirja panemine . Ja nii see riigijuht tekib. Kui tekivad pribleemid, kogunevad ministrid ja mängivad seda ringmängu, kus igaüks haarab omale tooli, mis momendil vaba. Kui ministreid oleks rohkem ,, siis oleks "pink pikem", valik suurem. Kõik on ju võimelised juhtima igat ministeeriumi, riigi juhtimine käpas.
-
---  /   07:06, 18. juuli 2017
Kui kabineti uks on kinni, tekib kahtlus, kas seal ikka tegeldakse tööga. Hoopis mõnusam päeva veeta eraldisisustatud nurgakestes. Igat koos istuvat paari või seltskonda eemalt vaadates on kindel, et käib tõsine arutelu teemadel, milleks nad tööle võetud on. Tunnike ühes nurgas, tunnike teises, nii on ka liikumisvajadus paigas.
N
naine  /   21:59, 16. juuli 2017
Väga rumal jutt, üldse on avatud kontorid tõestanud oma kõlbmatust mõtlemist ja mõistust nõudva töö tegemiseks, näiteks advokaadibüroos. Näib et see nõunik jm sellise tööpinna otsustajad ei tea üldse, mida töö tegemine tähendab ja mõelda nad niikuinii ei suuda, rääkimata töökeskkonnast sellises laudas.
  /   16:22, 17. juuli 2017
kas neid to.bu.sid hariduseta to.la.si.d üldse vaja
N
no  /   21:56, 16. juuli 2017
milleks vaja töökohta kui tööd ei tehta ja sellisele ministrile võiks jalaga tagumikku anda
K
kusti  /   21:24, 17. juuli 2017
Karu p..sse ikka.
K
kusti  /   21:53, 17. juuli 2017
Huvitav, miks sotsid (Ossinovski, Raud, j.t.) tohivad avalikult vanduda ja ropendada, kuid mina pean oma sõnastust kohendama? Kas me räägime erinevates keeltes või mis?
M
MinaJah  /   19:53, 16. juuli 2017
Hello Mr.Rattas.
Olete suvepuhkusel...Mida arvate Teie kabineti liikmest hr.Sven Mikserist,kes saadab. Toompeal Parlamendi liikmeid sinna karu....p....e?Ehk oleks aeg Teil midagi teha ja visata keskpositsioonilt koleme punktine vise ja olla "mees",kes juhiks Eesti Vabariigi Valitsust ja mees Mitte nagu eelmine Teie toolil "sinine/lilla sokide kandja ja mitte usaldust omav poisike,sest ega Teie ei saa otsustada kahjuks ole Saarlane ja Sind toetavad ka teised saarlased-tasa souad kaugele jouad....Olen ka seoutud Saaremaaga ja Atla/Karalaga Elan New York's edu Sulle!Peace.
E
Eestlane ja praeguse koalitsiooni vastane  /   09:24, 17. juuli 2017
Kuidas, palun? Ratas pole mingi usaldust omav tegelane, vaid isiklikust kättemaksuihast pimestatud Ossi ja Tsahkna reformierakonnale kättemaksuaktsioonis võimule tulnud kamba juht. Tei on ikka kõik sassis.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis