40
fotot
Merepäevad Lennusadamas (Küllike Rooväli)

Tallinna merepäevade esimene päev tõi ilusa ilma ja tohutu rahvahulga laevu, kontserte ning väljapanekuid uudistama. Kõige menukam on merepäedel siiski laeva- ja paadisõit.

Kõige rohkem aluseid paikneb merepäevade ajal Lennusadamas, mis on ka paljude sündmuste keskmes. Laevad ja paadid võtavad nii sealt kui Vanasadamast ja Noblessneri sadamast pardale reisijaid ning viivad neid vastavalt soovile teistesse sadamatesse või merele. Kui laevasõit aga tehtud, saavad huvilised teha ringi kesklinna kohal ka kai peale maanduva helikopteriga. Pühapäeval jätkuvad üritused samas rütmis, pakutakse nii kontserte kui head sööki, Vanasadama alal on avatud laat.

Pühapäeva õhtul ja esmaspäeval hakkavad aga Kotkast saabuma The Tall Ships Race 2017 osalevad alused, mis jäävad Tallinna teisipäeva õhtul toimuva mereparaadini, mille käigus nad lahkuvad Turu suunas.

Jaga artiklit

3 kommentaari

L
Londonist  /   15:04, 16. juuli 2017
Kaisin 2011 . Oli imeilus suvi ja vaga hea üritus! Kahjuks ei sattu sel ajal Eestisse! Aga lobutsege ja nautige mere õhku ! Keegi on nii Sabine juba hommikul vara! Kes keelabsinul kulla inimene laeva voi praamiga sõita! Mõnel tuttaval ikka Jaht on ! Ara ole nii negatiivne ...
S
sailer  /   13:57, 16. juuli 2017
Ainult üks lulu paistab olevat tulvil kai ääres. Küllap teised suured purjelaevad on lahe peal seilamas.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis