Eesti uudised

KOPLIS KUULI SAANUD TURVAMEES: „Usun, et oleme paarimehega mõlemad üsna varsti rivis tagasi.“ (20)

Liis Vaksmann, 15. juuli 2017 04:00
PÄÄSES NAPILT ELUGA: Kaks kuuli kõhtu saanud Marko ootab juba, millal saaks tööle naasta.Foto: Tiina Kõrtsini

«Kuskil kolm-neli sekundit pärast tulistamist sain aru, et mind on tulistatud. Kõht oleks justkui betoonitükiks muutunud,» kirjeldab napilt eluga pääsenud turvamees, keda juuli alguses Kopli liinidel mahajäetud majas eakas mees tulistas.

2. juulil kella 11 ajal sai K Security teate, et Koplis Liinivahe tänavas asuvasse mahajäetud majja on tunginud vanem mees.

«Olev reageeris esimesena. Ta jõudis sinna viie-kuue minutiga, leidis võimaliku sisenemiskoha, kust keegi võis majja minna, ja jäi ootama, kuni mina kohale jõuan. Üksi ta sisse ei läinud, kuna see on liiga ohtlik,» meenutab Marko Koka. «Minul läks kohalejõudmisega aega, sest tulin tunduvalt kaugemalt.»

Nad otsustasid majja minna. «Nüüd pole seda tükk aega olnud, aga omal ajal meeldis seal kellelegi tikkudega mängida. Mitte konkreetselt selles majas, aga ses rajoonis. Et endal oleks parem tunne, saab alati kontrollitud, et majas kedagi poleks,» põhjendab Koka. Olev jäi välja.

«Mina sisenesin hoonesse. Kontrollisin ühe korruse ära ja laskusin korrus allapoole ehk keldrisse. Vahetult sinna minnes kuulsin, kuidas keegi püüab akna kaudu välja minna. Kui sinna jõudsin, oli ta juba väljas. Hüppasin kiiresti akna peale – seal on sellised suuremad aknad – ja hetkel, kui mul jalg õues maad puutus, kõlas esimene lask.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.12.2018
Turvamehi tappa püüdnud vanur mõisteti 15 aastaks vangi
19.09.2018
DROONIVIDEO | Vaata tondilossi, kus vanur kahte turvameest tulistas
21.08.2018
Roosiks löödud pudelid, taskunoad ja relvaga ähvardamine – turvatöötaja ameti telgitagused
28.06.2018
Koplis turvamehi tulistanud eaka mehe tervist asuvad hindama arstid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee