Lääne-Virumaal asuv Vinni vald on üks haruldane kant. Nimelt sündisid hiljuti nelikud just sealse valla kodanikke perre ning sama juhtus ka 1930. aastal. Nii saabki vallavanem naljatleda, et järgmisel volikogu istungil peaks päevakorda võtma nelikute sünnitoetuse.

"Loomulikult on kogu vallarahval hea meel ning vald teeb kohe kindlasti perele meeldiva üllatuse. Kas see on otse rahaline või vahva ja vajaminev, kaalume paari-kolme variandi vahel," ütles Vinni vallavanem Rauno Võrno.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Jaga artiklit

37 kommentaari

K
Kindlasti   /   16:11, 15. juuli 2017
tuleb seda peret toetada. Nii füüsilise, kui ka materiaalse abiga. Pere oli ju arvestatud neljanda lapse sünniga aga juhtus, et tuli korraga neljandale kolm lisaks. See on suur vastutus ja materiaalselt raske, sest kõike kohe ja korraga palju vaja. Need, kes siin sappi jälle pritsivad, et on teisigi suuri peresid jne, siis enne mõelge- kui teil korraga neli beebit kodus hoolt ja armastust vajaksid jm kõike ka. Emale-isale jaksu ja õnne kogu perele!
T
Teadjale  /   10:05, 15. juuli 2017
Kui inimene ei ole enne kolmekümnendat eluaastat vigadeta kirjutama õppinud, siis tuleks ka temalt need sinu poolt loetletud load ära võtta.
Sa oleksid lubadest ilma !

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis