Krimi

Kohus peab hakkama politseinikutapja internetikeeldu arutama

Siim Randla, 13. juuli 2017 04:00

11 KOMMENTAARI

T
!/ 13. juuli 2017 12:19
Tänagu pigem oma õnne, et EW-s pole kõrgeimat karistusmäära.
t
Toomas/ 13. juuli 2017 08:50
Äkki laseks selle mõrtsuka hoopis vabaks ja paneks ta Savisaare järel Keskerakonna teiseks numbriks?
r
13. juuli 2017 08:26
Raske uskuda, et vanglas pole ühtegi paberihunti.
v
vastik lugeda/ 13. juuli 2017 08:25
kuidas sellistel ainult õigused on?
mõrtsukas, kes peaks olema madalam kui muru, sest ta on tapnud inimese, on häbematust silmini täis ja jaurab ja õiendab. alustaks sellest, et kuidas sa võtad endale õiguse tappa. tappa inimene. õudne. ma ei kujuta seda iial ette. mis toimub sellise inimese sees, kes teiselt elu võtab. see on selline julmus, mille peale ei tulegi. ihukarvad tõusevad püsti, kui mõelda.
ja nüüd, pärast sellist jäledat tegu, on inimesel õigus midagi nõuda, mida tahta, midagi saada. sinul on õigus elada, sinul on õigus elu nautida, sinul on õigus... aga sellel inimesel, kelle sa tapsid oli ainus õigus surra?
m
13. juuli 2017 19:43
modekas kustutas minu kirja, aga ütlen siis nii, et sul on õigus. Selline elukas oleks pidanud surmanuhtluse saama, aga mitte eluaegse. Meie peame teda ülal pidama selle eest, et ta tappis korravalvuri. Kas see on siis õiglane õigusemõistmine.?
m
modekale/ 13. juuli 2017 19:44
mida sa siin kustutad, kas mul ei ole õigus. Selline elu..kas oleks pidanud surma..nuhtluse saama, aga mitte oma õigusi nõudma. Tal ei oleks üldse õigus elada.
m
13. juuli 2017 08:24
Mulle selle mehe teod küll ei meeldi, kuid ega ei meeldi ka rõivas oma luisaga ja samuti tühja täis ligi.
t
Tulemuslikum/ 13. juuli 2017 08:05
"Romeo Kalda arendab Eesti õiguskorda ning organiseerib siseriiklikule kohtusüsteemile epistleid väljapoolt," nentis Turkin. "Minu mäletamist mööda on Kalda saanud Riigikohtus menetluslube kokku 34 korral, s.t tunduvalt rohkem, kui keskmine vandeadvokaat. Rahvasuu räägib, et Tartu Halduskohtusse on lausa omaette kohtujurist-analüütik tööle võetud, kes Kalda kaebustega tegeleb, et kohus pärast järjekordselt kõrvetada ei saaks. Aga millega siis veel oma lojaalsust näidata, ning kümnekonna aasta pärast ennetähtaegset vabastamist taotleda, kui mitte Eesti õiguskorra parandamise siira sooviga."
Turkin täpsustas Pealinnale, et tema tehtud statistika kalda kaebustele riigikohtus antud menetluslubade hulga kohta tuleneb Riigikohtu võrgukülje otsingusüsteemil. Selle abil on igal huvilisel võimalik saada ülevaade Kalda kaebuste sisust ja käigust.
"Eks otsingusse võib panna ükskõik millise tuntud advokaadi nime ja sealtkaudu siis näha, kui palju tema kaebusi on saanud menetlusloa," lisas Turkin. "Eks see on muidugi paljuski hüpoteetiline lähenemine advokaaditöö kvaliteedile, aga mingisuguse pildi ju annab."
Turkin lisas, et näiteks tema on oma kümnekonna advokaadiaastaga saavutanud 12 menetlusluba. "Kalda tulemus on seega üsna aukartust äratav," märkis Turkin.
Tema sõnul tasub mainida, et vaid umbes 7-10% Riigikohtule esitatud kaebustest saavad menetlusloa. Turkini sõnul leidub üldiselt kaks põhjust, miks Riigikohus asja arutada võtab: kui on õiguslikus mõttes tegemist mingi uue olukorraga, mis vajaks reguleerimist. Või siis on tegemist eelmistes astmetes "karjuvalt valesti" lahendatud juhtumitega. Nii et sel taustal on raske Romeo Kalda kui "õiguskorra sanitari" ja kinnipeetavate õiguste kaitsja rolli alahinnata.
s
sooviks/ 13. juuli 2017 07:10
et ta osaleb valimistel kandidaadina, kuna eestis on valimised ukseees oleks tore kui seal oleks uusi arukaid inimesi kandideerimas
s
Selge see, / 13. juuli 2017 07:56
et parem kanditaat kui ligi, rõivas või muu ekskommude usin õpipoiss.
t
13. juuli 2017 08:28
tundub, et tervis on ka korras. ei viska vererõhku üles, kui kampaania ebaõnnestub.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee