Veri kuud, mister ministr! (Tiina Kõrtsini)

Oh, kuidas me oleme Soome vormelikuulsusi ja nende kommentaare naeruvääristanud. Samas nad sõidavad kiirelt ja võidavad tiitleid.

Nüüd on meil enda puukeelne spordikuulsus, kelleks on kahekordne olümpiamedalist Toomas Tõniste - samuti austusväärsed saavutused, aga erinevalt Mika Häkkisest või Kimi Räikkosest pole ükski kaduvväikse toetusprotsendiga erakond neid ministriks pannud. Tõniste aga pandi ja nüüd käis ta välisajakirjanike ees Euroopa rahandusministrite kohtumisel Brüsselis ja suutis puiselt rääkida Euroopa eesseisvatest majandusväljakutsetest ja tõi sisse ka hingelähedase purjetamismetafoori.

Jaga artiklit

191 kommentaari

O
ohh jah   /   11:00, 15. juuli 2017
Hääl väriseb , täielik ebakindlus, rääkimata olematust inglise keelest, jne jne . Seni kuni rahvas valib etteotsa saatejuhte, sportlasi ja teisi avaliku elu tegelasi, ei muutu ju midagi paremaks. Riigikogulasi ja lõputult vahetuvaid ministreid vaadates vaatate ju peeglisse. Iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde.
A
Ajuvaba inimene.  /   20:55, 13. juuli 2017
Poleks uskunud,et see Tõniste nii loll on.Aga eks see ole ju sellestki näha ,millise naise ta võttis.Suu kogu aeg kõrvuni.Inimesel pole nii palju mõistust,et ametist ära öelda,kui ei ole kompetentne.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis