Veri kuud, mister ministr!Foto: Tiina Kõrtsini
Õhtuleht.ee 11. juuli 2017 18:18
Oh, kuidas me oleme Soome vormelikuulsusi ja nende kommentaare naeruvääristanud. Samas nad sõidavad kiirelt ja võidavad tiitleid.

Nüüd on meil enda puukeelne spordikuulsus, kelleks on kahekordne olümpiamedalist Toomas Tõniste - samuti austusväärsed saavutused, aga erinevalt Mika Häkkisest või Kimi Räikkosest pole ükski kaduvväikse toetusprotsendiga erakond neid ministriks pannud. Tõniste aga pandi ja nüüd käis ta välisajakirjanike ees Euroopa rahandusministrite kohtumisel Brüsselis ja suutis puiselt rääkida Euroopa eesseisvatest majandusväljakutsetest ja tõi sisse ka hingelähedase purjetamismetafoori.

Samal teemal

Kommentaarid  (186)

ohh jah 15. juuli 2017 11:00
Hääl väriseb , täielik ebakindlus, rääkimata olematust inglise keelest, jne jne . Seni kuni rahvas valib etteotsa saatejuhte, sportlasi ja teisi avaliku elu tegelasi, ei muutu ju midagi paremaks. Riigikogulasi ja lõputult vahetuvaid ministreid vaadates vaatate ju peeglisse. Iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde.
Ajuvaba inimene. 13. juuli 2017 20:55
Poleks uskunud,et see Tõniste nii loll on.Aga eks see ole ju sellestki näha ,millise naise ta võttis.Suu kogu aeg kõrvuni.Inimesel pole nii palju mõistust,et ametist ära öelda,kui ei ole kompetentne.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS