Kuulus paar tänavu veebruaris. (Christopher Polk)

Räpimogul Jay Z tunnistab tema uue albumiga kaasnevas videos, et tema ja Beyoncé Knowlesi armusuhe hakkas avalikkuse ees mõranema.

 47aastane muusik ja ärimees, kes abiellus Knowlesiga üheksa aastat tagasi, möönis, et suhete klaarimine oli tema elu raskeim ülesanne.

“Ehitasime üles suure ja kauni suhte nagu häärberi, mis ei rajanenud 100% tõele ja hakkas mõranema,” vahendab Daily Mail Jay Z sõnu. “Hakkasid juhtuma asjad, mida avalikkus nägi”, rääkis räppar – ilmselt viitas ta omaaegsele liftiintsidendile, mil Beyoncé õde Solange Jayd hotelliliftis Beyoncé vaikival nõusolekul rusikatega tagus. Toona sahistati, et see oli reaktsioon mehe kõrvalehüppele.

Nüüdseks on paari esiktütrele Blue Ivyle (5) lisandunud kaksikud Sir ja Rumi. Jay räägib Tidalis avaldatud videos, et on langetanud otsuse – tema elu ei tohi olla võlts.

Kui Beyoncé vihjas oma visuaalalbumil “Lemonade” oma mehe truudusetusele, siis uue plaadi “4:44” nimiloos palub Jay temalt andestust.

“Ma ei tea, mida ma teeksin, kui mu lapsed sellest teada saaksid,” kõlavad räppari laulusõnad. “Kui nad mind enam vanamoodi ei vaataks, sureksin ilmselt häbisse. Mida sa kellega tegid? Mis kasu on ménage a trois’st, kui sul on hingesugulane, sa riskisid sellega Blue pärast? Palun vabandust, sebin tihti naistega. Selleks, et seda kõike läbi naise silmade näha, oli vaja lapse sündi.”

Jaga artiklit

2 kommentaari

S
see ainult  /   14:26, 12. juuli 2017
jube nee.ge.r

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis