Õhtulehe nädala (10. kuni 16. juuli) taroskoop näitab tarokaartide abil, mida tulev nädal tosinale tähemärgile toob.

JÄÄR

Inspiratsiooni voolab uksest ja aknast, tunned lootusrikkust ning kindlust tuleviku suhtes. Ükskõik kas ihkad praegu emotsionaalset või materiaalset tuge, selle ka saad. Naudi hetke ning väldi minevikus tehtu üle liigselt mõtteid mõlgutamast. Suurepärane on aeg ka uue silmarõõmu kohtamiseks, kui teda otsid.

SÕNN

Sinu elu peaks olema järgneval perioodil edukas ja õnnelik ning leidub palju hetki, mille üle saad ja peadki uhke olema. Looda vaid parimat ning see saab tõeks, kuid ära löö nina väga püsti – liigne uhkus võib mõjuda vastupidiselt ja tekitada ebavajalikku kadedust enda ümber.

KAKSIKUD

Pööra tavapärasest enam tähelepanu kokkusattumustele, mis viitavad eesolevatele sündmustele ning millest saad lähtuda. Ära ehmata, kui need märgid võivad esmalt tunduda pinnapealsed või mõttetud. Küll aga pead taas meeles pidama, et need viited ainuüksi ei too sinu ellu muutusi, vaid sina ise pead need soovi korral ellu viima.

VÄHK

Eelistad hoida omaette, et saada selgust iseendas. Väikesed jalutuskäigud või õhtu meeldiva muusika seltsis aitavad sul maha rahuneda ja mõista, mis on see, mida peaksid praegu tegema. Ära muretse teiste, vaid iseenda pärast. Suhteid, nii äri- kui eraelulisi ei tasuks praegu luua, sest sa ei suuda neile objektiivselt peale vaadata. 

LÕVI

Lase end kanda igapäevaelu lihtsatest asjadest ja ära muretse üleliia: väikesed asjad viivad sageli suurte asjadeni. Ela hetkes, nagu öeldakse. Tegele väikeste asjadega ning neist saavad suured. Selleks, et jõuda harmooniani, on vaja ületada väiksemaid ja suuremaid mägesid. Kui midagi närib hinges, räägi asjad selgeks, sest pole mõtet hoida seda endas.

NEITSI

Sinu mõtetes on selgust ja loogikat, ent kõik inimesed ei suuda praegu nii kiiresti reageerida, mistõttu võid neist n-ö üle sõita. Tagajärjed on küll lühikese mõjuga, kuid leidub neidki, kes küll andestavad, ent ei unusta. Seetõttu kaalu enne läbi kõik variandid, isegi kui sulle endale tundub kõik korras olevat. Võimalik, et pead seejuures muutma oma mõtteviisi või ootusi ja lootusi.

KAALUD

Midagi, mida oled kaua edasi lükanud, vajab nüüd tähelepanu ja tegutsemist. Kuigi esiti keeruline, tuleb see siiski lahendada, sul on selleks jõudu ja oskusi. Ära karda oma seisukohta teistele selgeks teha – see võib omakorda aidata kellelegi teisel saada endas selgust. Sind ootab ees mingit laadi positiivne muutus kas isiklikus või tööelus, kuid see nõuab teataval määral iseseisvust.

SKORPION

Sinu rahaasjad pöörduvad paremuse poole, muu hulgas sujub ka kõik muu, mis ette võtad. Kui oled helde, saad vastu seda, mida välja annad. Tegu ei pruugi alati olla rahaga, kuid kannab endaga suurt väärtust, mis mõjutab sind ka hiljem. Õpi teistelt, jaga teadmisi teistega ja pea meeles, et alati on parem olla õiglane ja abivalmis kui ihne ja endassesulgunud.

AMBUR

Üldjoontes peaks sujuma kõik sinu ettevõtmised, ükskõik mida sa ka ei teeks. Erilist tähelepanu pööra peresuhetele ning võta sellest viimast. Ära unusta olla tänulik selle eest, mis sul juba olemas on ning ole ka teistele vajadusel olemas. Saame tagasi seda, mida teistele anname. Pole välistatud, et pead järgneva kuu aja jooksul olema ka ise korduvalt nõuandja rollis. 

KALJUKITS

Nädal toob kaasa peamiselt rahaküsimused ning võimalik, et on oodata boonust või rahasüsti. Küll aga põrkud praegu rohkem kokku päris eluga. See tähendab, et aeg on unistused kõrvale panna ja lõpetada õhulosside ehitamine. Arvestada võid kaaslaste abiga, kui oskad seda küsida. Peaksid selgeks tegema, mis sind tegelikult huvitab või mida uut sooviksid proovida.

VEEVALAJA

Mingi projekt jõuab nüüd lõpule, olgu see siis vaimses- või argielu plaanis. Hetkelise vabanemistunde järel ära unusta keskendumist, kuna unelemine kipub võimust võtma. Kui soovid elus pöörata uut lehekülge, on selleks samuti õige aeg. Kasuta praegust hetke ära ja võta ette kõik see, mille oled seni edasi lükanud.

KALAD

Mine jaluta ja tegele asjadega, mis pakuvad sulle rõõmu. Nii laadid maha kuhjunud energiat ja suudad edasi minna värskema peaga. Uute projektidega ei tasuks praegu alustada, sest vanad vajavad veel settimiseks aega. Kõik suhted on praegu pandud ootele, seega tasub eelkõige arutleda iseendas, mis sinuga toimub ning kuhu oled teel. Ei ole aeg mõtlematuteks tegudeks.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis