Kui Sven Mikser saatis EKRE poliitiku riigikogu hoones karu p….e, siis tegu pole millegi enneolematuga. Reljeefne kõnepruuk pole Eesti poliitikas muidugi mingi uus normaalsus, sest riigikogu poliitikute vahel on ammusest ajast käibel sellised armastusväärsused nagu: lammas, idioot või isamaaline siga, värdjas ja lurjus.

Huvitav on aga see, et Mikser teatas hiljem uhkusega, et öeldu pärast ta süümepiinu ei tunne, sest olla toimunud tema sotsiaalmeedia konto trollimine ja Mikser pidanud seletama, et onud ei kavatse tegelikult issit ära tappa. Väheusutav muidugi, et poliitiku väiksed lapsed käivad tema kontot lugemas, kuid tehkem parem retk minevikku.

Aastal 2001 selgus, et Mikser hääletas internetiküsitluses Savisaare poolt ühel juhul üle 250 korra ning teisel juhul üle 130 korra. Kui Mikser praegu viitab oma konto trollimisele, siis ta teab, millest räägib – on ta isegi selles kibe käsi olnud. Käitumismuster on sarnane, sest nagu tänagi, jäi Mikseril ka toona õigust ülegi. Kuna küsimused olevad olnud pahatahtlikud, siis lubas Mikser ka tulevikus sama moodi hääletades kaasa lüüa. Olgu sellega kuidas on, kuid enesevalitsust kaotav välisminister pole suurem asi Eesti riigi visiitkaart.

Jaga artiklit

97 kommentaari

R
reede  /   17:28, 21. juuli 2017
Pätsi poldud veel Eestist asumisele viidud aga Zdanovi eestoas sumisesid sotsid juba järjekorras et endale nsoojemat ametit lunida Seepärast võeti sotside erakonna nimeks mõõdukad sest mälestus sotside reeturlikkusest oli rahval veel värskelt meeles Nüüd on julgust kogutud ja punakuued üll tõmmatud ning isamaaliselt mõtlejaid sõimama hakatud Sõimake aga põrgutee on teiesugustele limukatele lahti
T
tavaline eesti mees  /   17:33, 13. juuli 2017
Ma olen kindel, et sotsid põruvad järgmistel valimistel veelgi. EKRE saab toetust juurde, sest IRList on saanud isamaa reeturite liit.

Päevatoimetaja

Denes Kattago
Telefon 51993733
denes.kattago@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis