Marks&Spenceri poe sissepääs oli lintidega tõkestatud.Foto: Lugeja foto
Johanna-Kadri Kuusk 9. juuli 2017 18:32
Täna kell 16.30 paiku sai häirekeskus teate, et Tallinnas Rocca al Mare keskuses on turvatöötajale kallale mindud. 

Kohapeal peeti kinni keskealine vene keelt kõnelev mees, kes oli turvameest terava esemega rünnanud.

''Rünnaku tagajärjel sai näo piirkonda viga 1993. aastal sündinud töötaja, aga mingeid eluohtlikke vigastusi ei ole,'' rääkis Kuik. Turvatöötaja on saanud arstiabi, kas ta ka haiglakontrolli saadeti, ei ole veel teada. 

''Kohapeal on politseinikud, suhtleme tunnistajatega, vaatame videosalvestusi ja selgitame välja, kuidas see kõik alguse sai. Praegu ei tahaks spekuleerida,'' lisas Kuik.

Rünnaku ajal Rocca al Mares olnud naise sõnul oli Marks&Spenceri poe esine põrand vereplekke täis, mille pärast pood tõenäoliselt lintidega eraldati.

''Ma tõenäoliselt sattusin sinna suhteliselt vahetult pärast action'it, sest linti just tõmmati ümber ja müüjad seisid troppis poe uksel. Läksin veel viimast päeva avatud M&Si luurele ja alguses jäigi mulje, et ongi juba kinni pandud ja lint ette tõmmatud, aga ühest servast sai ikka läbi. Sisse minnes ei saanudki mitte midagi aru, alles välja minnes fikseerisin verega kaetud põranda lindiga piiratud alal. Räägiti, et oli mingi rünnak. Politsei ja ühe müüja dialoogist kuulsime juhuslikult katket, et neid oli kaks, taskuvargad, ja said põgenema ehk politsei (alles) otsib ja, et turvameest löödi noaga nina alla. Kohal oli mitu politseinikku ja turvafirma USS esindajaid. Kannatanu oli juba minema viidud,'' kirjeldas peale rünnakut kaubanduskeskusesse sattunud naine.