Jäär

Kui vähegi võimalik, pühendu täielikult kallimaga koos olemisele. Võtke ette väljasõit vahvasse ja ilusasse paika. Jutuajamised kisuvad õige põnevaks.

Sõnn

Võõraste inimestega suhtlemine võib takistatud olla, sul on raske nende mõttemaailma mõista. Peresuhted toovad aga rõõmu ja rahulolu. Lähedasi mõistad poolelt sõnalt.

Kaksikud

Unusta nädalvahetuseks raha- ja äriasjad, lõõgastu! Kindlasti tahad olla põnevate inimeste keskel. Pidu kätkeb endas nii põnevat arutelu kui hommikuni tantsimist.

Vähk

Kipud ehk mingite kohustuste pärast muretsema. Suuna tähelepanu ennekõike kodustele asjadele, kutsu endale toredaid inimesi külla või astu ise kellegi poolt läbi.

Lõvi

Naudid võimalust olla teel. Võib-olla polegi sul kindlat plaani, lihtsalt istud autosse ja vaatad, kuhu tee sind viib. Rõõmuga kulgedes saad meeldivate elamuste osaliseks.

Neitsi

Kogemused ja teadmised kuluvad marjaks ära. Ära riku oma tuju rahaasjade pärast muretsemisega, püsi tänases päevas, võta naudinguga seda, mida aeg pakub.

Kaalud

Päev sobib ideaalselt koos sõpradega väljasõidule minekuks või pikema reisi alustamiseks meeldivate kaaslaste seltsis. On, millest rääkida ja mille üle nalja heita.

Skorpion

Hea aeg selleks, et võtta ette retk lapsepõlveradadele. Ajaliselt distantsilt paistavad asjad pisut teisiti, ehk märkad midagi, mida sa omal ajal ei osanud tähele panna.

Ambur

Päikese ja Saturni kvinkunks võib tempot natuke maha tõmmata. Uute asjade alustamiseks ei ole sobiv hetk, küll aga tasub end täiendada teemadel, mis ammu juba huvi pakuvad.

Kaljukits

Võimalik, et veeretad nädalvahetuselgi peas töömõtteid, ent praeguse seisuga ei ole see koormav. Sul on põnevaid ideid, mille üle rahulikult omakeskis järele mõelda.

Veevalaja

Kõige ägedam on veeta aega kalli inimesega kahekesi, võtta ette põnev seiklus. Kui sul pole praegu partnerit, siis võid kellegagi tutvuda mõttekaaslasi koondaval koolitusel.

Kalad

Väga võimalik, et võtad hommikul hea raamatu kätte, vajud võrkkiike ja süvened nii sügavalt, et loed selle ühe hingetõmbega läbi, unustades kõik muud tegevused.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Denes Kattago
Telefon 51993733
denes.kattago@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis