Eesti uudised

Katrin Lust rongiõnnetusest: kui rong lõpuks Tartusse jõudis, olid perrooniuksed lukus (85)

Toimetas Kristin Aasma, 8. juuli 2017 22:45
Tartu raudteejaamas 8. juulil 2017Foto: Kuvatõmmis / Katrin Lust / Facebook
Ajakirjanik Katrin Lust, kes viibis Tartu poole sõitnud rongis, mis peatus tükk aega Kaareperes seoses rongiõnnetusega, kirjeldab Facebookis reisijate Tartusse jõudmist. Tartu raudteejaamas olid perrooniuksed lukus ning surmaga lõppenud õnnetuse tunnistajaks olnud reisijad pidid nüüd ise rööbastele minema ning ronima kõrgelt perroonilt alla ning teisest jälle üles, et jõuda raudteejaama.

"Kui rong Tartusse jõudis, olid perrooniuksed lukku keeratud!! Sadakond potentsiaalset ohvrit tulid kompsudega üle raudtee, kuigi kauguses säras punane tuli, mis ähvardas, et mõni rong võib tulla," kirjutas Katrin Lust Facebookis.

Lust toob esile kirjanik Mihkel Kunnuse, kes kui tõeline kangelane aitas kümneid memmesid üle perrooniserva. "Kui teda poleks olnud, oleksid memmed teisele poole perrooni jäänud," kirjutas ta ja lisas: "Muide, memmed poleks teisele poole perrooni iseseisvalt jõudnud."

Täna kella 20.30 ajal hukkus Kaareperes end rongi ette heitnud mees. Tartu poole sõitnud reisijad ootasid suletud ustega rongis kaua, enne kui rong teekonda jätkas.

Samal teemal

24.08.2017
FOTOD SÜNDMUSKOHALT | Pärnumaal hukkus rongi ja auto kokkupõrkes kaks naist
14.08.2017
Arukülas hukkus reisirongilt löögi saanud 67aastane naine
10.08.2017
"Kuuuurija": Katrin Lust tegi oma elu karmima intervjuu!
08.07.2017
FOTOD SÜNDMUSKOHALT: Kaareperes hukkus rongilt löögi saanud mees

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee