Eesti uudised

Kehakeeleekspert pressikonverentsist: kõik viis on segaduses ja löödud, Toom pööras tüdrukutele selja (32)

Denes Kattago, 7. juuli 2017 18:12
Yana Toomi pressikonverents valimisnimekirjadest Tallinna keskraamatukogus.Foto: Teet Malsroos
Psühholoog ja kehakeeleekspert Atali Stahlman ütleb reedese Yana Toomi "sadakonna" pressikonverentsi järel Õhtulehele kommentaariks, et keegi kohalolnutest ei saanud ikkagi oma tahtmist, hea et see kõik lõpuks läbi sai.

"Tuli on lõpuks erakonna pealt ära, kõigil on halb maitse suus. Arvan, et see kokkulepe, mis nad saavutasid on nibin-nabin kõiki rahuldav, aga keegi õnnelikuks ei saanud. Kogu viisik on segaduses ja löödud," tõdeb asjatundja.

Psühholoog ja kehakeeleekspert Atali Stahlman. Foto: Stanislav Moškov

Yana Toom

Samal teemal

Keskel istuva Yana Toomi kehakeel on avatud ja ta on end juba keeranud Kadri Simsoni ja Mihhail Kõlvarti poole. Kuid ta tunneb end ebamugavalt, sest pingelangust ei tulnud. On näha, et otsus oli tema jaoks üliraske ja et ta on täielikus šokiseisundis, sest ei tea, kas see oli õige otsus. Ta on end täiesti eraldunud „õdede“ kolmikust, kuid õnnelikumaks see teda ei teinud. Toomi sirgest seljast on näha, et tal on ebamugav olla. Tal suu kuivab ja ta mängib kätega ning ei taha vaadata Oudekki Loone ja Olga Ivanova poole, kelle ta on täielikult hüljanud.

Oudekki Loone

Täielik peataolek – ta on Yanale selja keeranud, tuge ei saa ta ka Ivanovalt. Täielikult kinnine poos. Ta saab aru, et on jäänud täiesti üksi ja pettunud, sest olukord on arusaamatu – liider Toom on lahkunud ja oma valiku juba teinud. Oudekki arvab, et ta valib ikkagi uue nimekirja.

Olga Ivanova

Avatud poos, kuid on keeranud Oudekkile külje. Jala-käed ja pilk on otse – see tähendab, et see inimene võitleb ainult iseenda eest. Tema kehakeel ütleb, et ta vaatab praegu, kuidas tal on kasulikum. Ma arvan selle järgi, et ta võib isegi järgneda Yanale. Sest neil ei ole ressurssi, nad olid ju kaasajooksikud, kes jäid oma liidrist ilma, kes hülgas nad.

Mihhail Kõlvart

Kadri Simson

Ta aitas kõigiga läbi rääkida, viis inimesi kokku ja vahendas neid mõtteid. Siiski mingit õnnelikkust ja rahulolu ei paista. Yana otsus tuli Kadri jaoks üliraskelt.

Vaata viisiku fotosid ja käitumist SIIT! 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee