Lennu oli igal juhul särav intellektuaal, võrreldamatu tänaste tömpide kvislingitega. Eesti tollasele tiigrihüppele pole siiani midagi sarnast vastu panna.
Meri oli suur bluffija. Võttis omale nõunikuks julgeoleku ja kaitsealal äsja ülikooli inglise filoloogina lõpetanud noore plikuski Mari Tominga, aga mitte mõnda koloneli või kindralit. See veider samm aga vaimustas tollast sõjaväe juhtkonda sedavõrd, et autasustas Merit ohvitseri paraadmõõgaga. Kui üle kivide-kändude too mees presidendiks valiti, peaks ka veel meeles olema. Kahju küll, aga presidentidega meie maal küll vedanud ei ole
1938. aasta 3. juuni "American Hebrew": kõige mõjukamad ametikohad Venemaal, Inglismaal ja Prantsusmaal on juutide käes. Need kolm iisraeli poega aitavad kõrvaldada Saksamaa diktaatori. Eesti muutus iisraeli pojaks teatavasti 1940. aasta suvel...
Valitsejad siin ahmivad õhku kui Trump jätab viiendat punkti mainimata,kutsuvad kõvadti liitlasi kohale ja siis lubavad kõiki neid ponnistusi Yana toomil halvustada ja laimata,kas peetakse rahvast tolguseks kes on kohustatud seda tsirkust vaatama ja mökk möök ainult tegema? Kui Kersti ei kavatsegi Toomi ohjeldada,siis koligu mõlemad Venemaale.
Õpi ajaloost! Kas tead millise põhjendusega alustas Venemaa 1700 aastal 21 aastani veninud Põhjasõda, mis maksis sadade tuhandete või tsiviilelanikkonda arvestades vahest ka miljoni inimeste elu? "Solvangu" tõttu. Või vähemasti nii motiveerid seda Peeter Esimene ise. Teatavasti külastas noor Peeter Aleksejevitš 1697 inkognito, puusepana ringi reisides Lääne-Euroopat. Ja peatus ka Riias, tollases Rootsi kindralkuberneri residentslinnas. Peamises kindlustatud punktis. Seal hakkas ta koos oma sõpradega äkki mõõtma ning üles märkima Riia kaitsebastionide kõrgust ja muid mõõtmeid. Muidugi peeti ta vahisõdurite poolt kinni ja viidi komandandi ette. Rõhutagem, et tegu polnud mitte visiidil viibiva monarhi või immuniteeti omava saadikuga, vaid aunult mingi võõramaise hulkuriga, käsitöölisega. Komandant piirdus vaid sellega, et tegi võõrale korralduse Riia territooriumilt kiiresti lahkuda. (kui midagi sellist, sõjalise obkjekti salajast mõõdistamist ja kaardistamist oleks toimunud Stalini aegsel Venemaal, olnuks troika otsus juba ette teada). Seega suhtus kommandant võõramaalasesse vägagi leebelt. Hiljem aga väitis tsaar Peeter ise, et sõja olevat tinginud rootslaste poolt talle osaks saanud talumatu solvang ning vägivald. Seega olevat alustatud suur sõda igati õigustatud.