Galeriid

Täiendatud! Alustati menetlust!

Linnusaaga jätk: vald katkestas töö, inspektsioon uurib

Küllike Rooväli, 6. juuli 2017 14:19

25 KOMMENTAARI

m
Mari/ 7. juuli 2017 23:35
Alar Mik ju lasi ise selle heki maha võtta.Nüüd veeretab süü teiste kaela.Vastutama peaks ka Erik Vest maa, planeerimise ja keskkonnaameti juhina kes lasi anda raieloa.Siis veel aee Aet Põld ja mingi blond tsikk.Ajuvaba kaader
K
!!!/ 7. juuli 2017 16:56
Kahtlemata võtab rikas omavalitsus kõik ettte, et veel kahte elus olevat hallrästapoega ära päästa. Mõned võimalikud abinõud, mis võiksid abiks võiksid olla!
Vallavalitsus juurde moodustatakse nii kuue-seitmeliikmeline komisjon küsimuse arutamiseks. Kaasatakse TÜ ja välismaa parimad vastava ala spetsialistid ning eksperdid.
Valda võetakse tööle täiendavad zooloogia ning ornitoloogia spetsialistid peaspetsialisti juhtimisel
Vallaametnikele ning elanikele korraldatakse vastav seminar ning loengutetsükkel. Vajausel ka ekskursioonid linnukaitsealadele Tutvumiseks ja õppimiseks.
Korraldatakse, vastavateemalisi viktoriine, kultuuriüriusi näitusi j.n.e. Viiakse läbi heategevusüritus mille tulud lähevad linnupoegade päästmiseks. Ja kui puudu tuleb śiis organiseeritakse ka korjandusi.
Kuna linnupojad vajavad erilist elustoitu, siis tellitakse seda kas või ookeani tagant, kui vaja ja lähemalt ei saa.
Kiireks kohaletoomiseks renditakse vajadusel erilennuk.
Nii rohkete abinõude peale jäävad need kaks ´hallrästapoega kindlasti elama. Lõpp hea - kõik hea!
k
Kellele/ 7. juuli 2017 10:25
jäi see täies elujõus olev hekk ette? A'La mujal Euroopas, ainult et meil ei minda esialgu INIMESTE, vaid KAITSETU LOODUSE kallALE...
o
orav ja tõusik/ 7. juuli 2017 08:00
Viimsi vald võiks sama usinusega abistada ka vanemaid ja töötuid inimesi selle asemel
s
S/ 6. juuli 2017 20:10
Alles Eile rääkis see Hr Mikk hoopis teist juttu Òhtulehele. Fakt on see,et ta teadis et linnupesad koos poegadega on selle heki sees ja andis käsu sellest hoolimata. Tänaseks on ta süü suutnud ehitusettevòtte kaela ajada! Vald ( Alar Mik) oli tellija ja ehitajad täitsid lihtsalt käsku!
a
AH kuidas nüüd on kõik illikukud/ 6. juuli 2017 18:30
Ametnikuhärrad - kui julgesite teha - olge niipalju mehed, et julgete ka tunnistada.
o
ohh/ 6. juuli 2017 19:26
Mõõdanikust on teada üks kapitaalne linnusaaga: Saaremaa sadam,, mille mingi part lükkas hoopis teise kohta. Sadam osutus täielikuks läbikukkumiseks ja tohutuks raiskamiseks.Kas see on kuidagi seotud sadama asukohaga.? Kuidas partidel läks? Kellel sellest kergem hakkas? Uurige, teadlased.
Ühe puu, hõlmikpuu pärast jäi ehitamata Estonia teatri uus hoone. Mis sellest paremaks sai?
l
looduseusku/ 6. juuli 2017 20:28
hõlmikpuu on rohkem väärt kui järjekordne maja.
inimene peab oma tarkusega suutma elada loodusega kooskõlas ja seda parimal moel arvestades, mitte lõhkudes ja lagastades.
m
Marta/ 6. juuli 2017 18:29
Uskumatu kahepalgelisus... lahti tuleks lasta päevapealt selline töötaja - hr. Mik.
m
6. juuli 2017 18:22
Miks mul on tunne, et Mik lihtsalt hämab ja vahutab. Tagantjärele võib kõike ju rääkida, aga tegelikkus on see, et ta andis käsu ja käsk on täitmiseks. Ja nii need töömehed seal raiuma hakkasidki. Mikul on tähtis see, et valimisteks saaks mingi nn "heateoga" välja tulla ja hõigata: "Valige mind. Mind tegin teile head."

j
Jälle valimiseelne jura/ 6. juuli 2017 17:34
Mitte keegi ei hakka lustist sellisel moel pesi lõhkuma!
See aasta on nii imelik kõik looduses, ka linnupojad peavad juba ammu olema pesadest läinud.
Kas oli mingil linnul suve jooksul teine kurn vms?
Rumalast juhusest kedrata mingi skandaal- see on päris alatu.
Aga harjuge muidugi, sest varsti saab kaadi otsuse põhjal teid palju kergemate "rikkumiste" eest lihtsalt kividega surnuks visata.
n
No selleks ei pea/ 6. juuli 2017 18:31
kõrgkoolis käima, et näha, millal tänavu soojaks läks?
m
Meil/ 6. juuli 2017 23:24
Kodus varblasel juba uued ehk teine pesakond
r
reku/ 6. juuli 2017 16:34
Kas Viimsi vald hakkab nüüd puudelt putukaid otsima? No vaevalt. Eks tahetakse teha suure sigaduse pärast head nägu.
s
selline / 6. juuli 2017 16:30
alar mik peab tagasi astuma ja loomulikult maksma trahvid
m
Mari/ 6. juuli 2017 16:19
Ma tahan ka edaspidi kuulda sellest juhtumist avalikult! Tahan teada, mis saatus ootab ees Viimsi vallavalitsust! Kas need inimesed vallandatakse või jäävad puhtaks prillikiviks? Sellise räige teo eest peab keegi vastutama, kas politsei ka tööd teeb ja sekkus?
k
kl/ 6. juuli 2017 22:10
Mina samuti jälgin valla ja eriti Miku ülbust. Tahame teada, mis saab edasi. Mik saata kontrolli, kui ise ei mäleta mis eelmine päev rääkis. Pole esimene kord, kus ta ei mäleta, kas tööde jaoks luba on ja siis kui tehakse tööd kiirelt ilma lubadeta imestab, et «ma ka ei tea».Juba on lood uudisteportaalides nii viimaste hulka vajunud ja telvis kadunud, kas mätsitakse kinni.
k
kas sa 22.10/ 7. juuli 2017 19:19
jälgiksid ka seda, kui tihedalt tahab vald maju toppida üheteise kõrvale. see uus maja seal Heki teel on ju lihtsalt jubedus. kõik müüb vald maha, see ei ole enam normaalne elu. mikud-mannid kolivad Lasnamäe haabneeme. SIGADUS.
m
Matvei Majakas/ 6. juuli 2017 16:08
Sm.Mik on täitsamees ,alguses laseb pesad lõhkuda ja pärast linnupojad kokku korjata,kuigi mõned on hukkunud.
m
Mõned???/ 7. juuli 2017 08:50
Enamus, kui mitte kõik- kahjuks. Mida tähendab nii pisikesi linnupoegi toita- seda teab vaid see, kes seda teinud on. Ja ka seda, mis on enamasti lõpptulemus- KAHJUKS.
m
MAX/ 6. juuli 2017 15:48
Eilne kommentaar oli küll palju ükskõiksem:
"Sellega on nii, et teetöid tehakse suvel ja igal pool, kus praegu teetöid tehakse, igal pool kaasneb sellega puude langetamist," selgitas Alar Mik. "Viimsi vald on tellinud tööd ehitajalt ja neid töid tuleb teha vastavalt kehtivatele nõuetele ja seadustele," lisas ta."
p
põhjus ja tagajärg/ 6. juuli 2017 16:16
Kas käsu saanud tööline täidab käsku ka siis, kui kästakse hävitada tema enda kodu, pere, lapsed, vanemad? Kuidas üldse saab nii jõhkrat käsku ANDA ja TÄITA! Elu on elu, olgu see linnu või inimese oma! Kui ametnik ei ole ELUSÄÄSTEV, siis tuleb tal alustada OMA elu uuesti USSIKESE tasemelt!
t
Töötaja ei pista pead tulle käsu peale!/ 6. juuli 2017 16:24
Kindlasti oli siin töötajal tähtis vaid raha ja muud teda ei huvitanud! Mina ei allu tööandjale, kui pean tema heaks minema objektile ja kordasaatma täiesti ebainimliku!!!!! Siin ei ole mingit õigustust tegutsenud töötajatel!
p
Päris/ 6. juuli 2017 23:26
Nii pole
Nt tln tartu mt tehti raieröid talvel
y
Yana Lind/ 6. juuli 2017 15:35
See on lindude kenotziid Viimsi EKRU tapjate poolt...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee