John Patrick Keefe II 2016. aastalFoto: Tinsley Ariana Taylor Keefe/Facebook
Õhtuleht.ee 5. juuli 2017 16:53
Eestis mõnda aega elanud ja töötanud ameeriklane John Patrick Keefe II, kes nimetab end Twitteri kontol maailma parimaks isaks, abikaasaks ja pulmakorraldajaks, sattus 2015. aastal Oklahomas kriminaalsüüdistuste keskmesse. 

Publiku andmeil töötas Keefe, kes on nüüdseks muide ka sugu vahetanud ja kannab nime Tinsley Ariana Taylor Keefe, Kuressaares kümmekond aastat tagasi inglise keele õpetajana.

Foto on sugu vahetanud mehe kontole lisatud käesoleva aasta juunis Foto: Tinsley Ariana Taylor Keefe/Facebook

2015. aastal teatas USA väljaanne Fox 25, et tuntud geiaktivist Keefe on vastutusele võetud, kuna tegutses litsentsita pearahakütina. Pearahakütina tegutsedes kasutas Keefe pseudonüüme Juan Keefe ja Anakin Keefe.

Kuid litsenti puudumisega asi ei piirdunud. Nimelt pidas Keefe 2015. aasta märtsis kinni naise, kes oli kohtust kõrvale hoidnud. Naise kinnitusel pakkunud Keefe talle vangistusest pääsemiseks võimalust teha talle oraalseksi. "Tüdruk oli väga hirmunud," sõnas ohvri advokaat Amy Palumbo.

Ajaleht üritas toona meest kommentaarideks tabada, kuid tulutult. 

Tänaseks ilutseb sekeldustes olnud ameeriklase Facebooki lehel aga pilt, millel ta esitleb end naisena. Sugu vahetanud John Patrickust on saanud Tinsley Ariana Taylor.