Eesti uudised

Unes või ilmsi?! Mees äratati teatega, et võitis lotoga ligi 200 000 eurot (24)

Toimetas Maarit Stepanov, 5. juuli 2017 12:12
PALLID TÕID ÕNNE: Kaks Tallinnas elavat meest võitsid lotoga märkimisväärse summa.Foto: TAIRO LUTTER
Aprilli lõpus võitsid kaks mängijat Bingo loto jackpot´i, kuid praeguseni oli sellest teadlik vaid üks võitjatest. Teine mängija sai võidust teada alles nüüd, kui Eesti Loto äratas ta keset suvepuhkust telefonikõnega.

Võidusumma 386 329,6 eurot loositi välja juba 26. aprillil eetrisse läinud telesaates “Suur lotokolmapäev” ning loosi järgi jagasid seda kaks võitjat. Seega kumbki neist sai 193 164,80 eurot. Võidupiletid osteti Tallinnast Mustakivi Rimist ja internetist.

Internetist pileti ostnud Tallinnas elav mees vormistas oma võidu elektrooniliselt kohe peale loosimist. Teisest võitjast polnud ei kippu ega kõppu ning seepärast võttis Eesti Loto temaga ise rahvastikuregistrist leitud numbri abil ühendust.

Eesti Loto turundus- ja müügidirektori Annely Luikmeli sõnul osutus võitjaks Tallinna mees, kes nautis Eesti Lotost tulnud kõne ajal suvepuhkust ja magas. Võitjal läks natuke aega mõistmaks, kas tegu on unenäo või reaalsusega. "Kui mees hiljem kontorisse oma võitu vormistama tuli, ütles ta, et tegu oli ta senise elu kõige meeldivama ja üllatavama telefonikõnega," lisas Luikmel.

IT-sektoris töötav mees on iganädalane lotomängija. Tema suurimaks võiduks on seni olnud 600 krooni. Praeguse võidurahaga plaanib ta tasuda eluasemelaenu. Muid plaane ta nimetada ei osanud ning võidust kellelegi rääkida veel ei kavatse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee