9 kommentaari

R
reede  /   23:56, 6. juuli 2017
Mida on vabakond eestluse püsimiseks teinud Mitte kui midagi Milleks siis raha tuulde loopida et tuulelipp lehviks
T
tarmo  /   20:14, 5. juuli 2017
Vastan siin juhtkirjas välja toodud spekulatsioonidele:
1. Kas olnuks Martin Helmel vajadust kirjutada omadele, et «seda skeemi palun mitte kellata, muidu tuleb pahandus ja jääme veel üldse ilma.»
JAH oli vajadus kirjutada sest IRL ja SDE olid opositsioonierakondadele raha jagamise vastu! Kui see oleks välja tulnud poleks Keskerakond koalitsiooni partenrite vastuseisu tõttu EKREle algselt lubatud katuseraha saanud anda! NAD EI OLEKS SEDA SAANUD! Arusaadav?
2."Miks sai raha vaid EKRE, aga mitte Vabaerakond."
Sest EKRE läks KÜSIMA! Vabaerakond mitte! Mõlemale erakonnale oli algselt lubatud 500 000 euri aga IRL ja SDE vastuseisu tõttu said nad vähem raha! Martin Helme läks Simsoni jutule, kas nad saaksid siiski varem lubatud raha oma katuseraha sisse ära peita, et EKRE soositud omavalitsused toetusest ilma ei jääks! Arusaadav?
3."siis tulnuks kahe erakonna koostööd salajas hoidmise asemel kohe hoopis reklaamida kui head eeskuju koostööst". Vaata punkt 1. ja minge küsige miks IRL ja SDE olid opositsioonile raha jagamise vastu!
On veel küsimusi?
T
Täiesti  /   19:55, 5. juuli 2017
sisutu jutt. Tavalise ajuvaba kuke kiremine ja ei enamat.
V
Viimsi ilmingud  /   08:36, 5. juuli 2017
Viimsi 17 kiir - ekrelast on jätnud juba oma jälje. Maade kantimine alles võtab hoogu. Samuti kulub raha ka tantramöllude peale. Kalamari on isegi Viimsis kallis.
P
Profet  /   00:01, 5. juuli 2017
Erakordselt mõttetu ja sisutu teema!
Tahaks ikka kaasakiskuvaid poliitilisi analüüse, -intriige ja vaidlusi näha, millistel ka point on sees. Selles teemas pole aga sooja õhku niipaljugi kui surijalt suust tuleks.
J
Jüri  /   23:11, 4. juuli 2017
Minu arust on ainult kiita, kui raha kulutatakse õige asja eest ja raha annetajad/vahendajad ennast esiritta ei sea. Kui abistati abi tegelikult mittevajajat või kui raha oli kuidagi kuritegelik, saaksin probleemist aru, aga praegu...?
K
Kes  /   19:43, 4. juuli 2017
siit neid kommentaare äramodereerib?
S
Samas  /   19:42, 4. juuli 2017
EKRE on olnud ju hea ja püüdlik õpilane, sest eks neil ole olnud ike ka head õpetajad, kes on aastaid oma eeskujuga näidanud, milline või mitme milline see rahvaasemiku ränkraske pamp kanda on.
Niipalju, kui neid misiganes "maailma vaatega" poliitikuid ka nähtud on, võib alati kindel olla, et hoolimata valimiseelsetest krokodillipisaratest valija halva elu-olu ja käekäigu pärast, paraneb peale valimisi üksnes magusa küna juurde pääsenud "rahva saadiku" elujärg ja purulöll valija on endiselt oma lõhkise küna ees. Ometi on ju paljud poliitikute valimiseelsed valvelubadused lausa tüütuseni ära leierdatud ja korduvad valimistest valimisteni, kuid ikka ja jälle tallab purulöll valija ka sama tuttava reha otsas edasi. Kui palju erakondi ja parteisid on oma valijatele lubanud valituks osutumise korral küll presidendi otsevalimisi, rahvaalgatusliku referendumi korraldamise seadust, Riigikogus olevate poliitiliste ühenduste riigieelarvest rahastamise lõpetamist, saadiku tagasikutsumise seadust, RK liikmete töö tasustamise aluste ümbervaatamist jne. jne., ainult vali mind, mees! Seega paljukordselt äraproovitud mull, aga töötab alati.
Nüüd aga pääses viimaks ometi see õiglus võidule ja ka EKRE sai lõpuks oma kärsa selle magusa küna sisse torgata, no ja kas saab siis pahaks panna, kui nad sealt siis veidi maiustavad? Teised "vanad tegijad" ju aastaid nõndasamuti sealt ennast nuumanud ja ega's ta siis tühjaks saa. Igasuguste rahade liigutamisega on aga lood nagu pekitüki külmikusse panekugagi - sõrmed saavad ikka rasvaseks. Aga nohh, paremaid nagu praegu kahh võtta pole, las nad's olla.
T
tarmo  /   20:21, 5. juuli 2017
Räägi täpsemalt , mis rahalist kasu sai EKRE kui jagas omavalitsustele selleks mõeldud raha?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis