Foto: REUTERS/Scanpix
Aadu Hiietamm 4. juuli 2017 17:30
Üle Vahemere on tänavu 3. juuli seisuga tulnud Euroopasse 101 210 põgenikku, teatas teisipäeval värskes raportis Rahvusvaheline Migratsiooniorganisatsioon (IOM).

Neist lõviosa – 85 183 – on toodud abilaevadel Liibüa rannikult Itaalia sadamatesse. See on 14 000 võrra rohkem mullu samas ajavahemikus tulnutest. Kreekasse on tänavu jõudnud 9290, Hispaaniasse 6464 ja Küprosele 273 põgenikku. Ohtlikul mereteel on uppunud 2247 inimest. Eelmisel aastal registreeriti 3. juuli seisuga 2963 uppunut. Rändekriisiga seonduvat arutavad Euroopa Liidu liikmesriikide justiits- ja siseministrid neljapäeval Tallinnas algaval mitteametlikul kohtumisel.

Samal teemal

Kommentaarid  (117)

Hirm 5. juuli 2017 17:38
Kui ma sellist pilti näen või loen kui palju musti jälle euroopasse aidatud on, tunnen tuleviku ees tõsist hirmu. Mis meist saab kui neid aina tuleb ja tuleb, ega Saksamaa pole ka kummist, lõpuks jõuavad siia ka. Millised rahad lähevad nende poputamiseks!! Miks küll piire ei sulgeta?!
Demograafiline ( liigsündimine ) 6. juuli 2017 09:40
On selle põhjus, millelt inimkaubitsejad kasumit lõikavad.
Ja piltidel on noored mehed ( seemendajad ) keda ära saates püütakse selle demograafilise plahvatusega tegeleda....omal moel.
leo 5. juuli 2017 15:27
Ega noori maksa kohe hurjutama hakata, miks nad armastavad neegreid,neegrimuusikat, neegritantsu jne. Neid on lihtsalt pikalt ja usinalt oma valitsejate poolt välja koolitatud. Kui inimesed on ära lollitatud, siis ei saa nad millestki aru ega suuda ka oma õiguste eest võidelda. Koolitamine peab peale hakkama aga noortest. Varsti peale II maailmasõda töötati Londoni lähedal Tavistockis spetsialistide ( näiteks Bertrand Russell, Aldous Huxley jt ) abil välja nn LSD - süsteem ( love, sex, drugs ). Ja lisaks veel rock`nroll, seejärel inimese biorütme mahasuruv tümps jne. Tänapäeval on sellesse lollitamise - loomastamise nimekirja lisandunud veel igasugune homotamine
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS