Maailm

Üle Vahemere tulnute arv ületas 100 000 (117)

LISA KOMMENTAAR

Hirm 5. juuli 2017 17:38
Kui ma sellist pilti näen või loen kui palju musti jälle euroopasse aidatud on, tunnen tuleviku ees tõsist hirmu. Mis meist saab kui neid aina tuleb ja tuleb, ega Saksamaa pole ka kummist, lõpuks jõuavad siia ka. Millised rahad lähevad nende poputamiseks!! Miks küll piire ei sulgeta?!
Demograafiline ( liigsündimine ) 6. juuli 2017 09:40
On selle põhjus, millelt inimkaubitsejad kasumit lõikavad.
Ja piltidel on noored mehed ( seemendajad ) keda ära saates püütakse selle demograafilise plahvatusega tegeleda....omal moel.
leo 5. juuli 2017 15:27
Ega noori maksa kohe hurjutama hakata, miks nad armastavad neegreid,neegrimuusikat, neegritantsu jne. Neid on lihtsalt pikalt ja usinalt oma valitsejate poolt välja koolitatud. Kui inimesed on ära lollitatud, siis ei saa nad millestki aru ega suuda ka oma õiguste eest võidelda. Koolitamine peab peale hakkama aga noortest. Varsti peale II maailmasõda töötati Londoni lähedal Tavistockis spetsialistide ( näiteks Bertrand Russell, Aldous Huxley jt ) abil välja nn LSD - süsteem ( love, sex, drugs ). Ja lisaks veel rock`nroll, seejärel inimese biorütme mahasuruv tümps jne. Tänapäeval on sellesse lollitamise - loomastamise nimekirja lisandunud veel igasugune homotamine
Piirivalve 5. juuli 2017 10:06
Selline siis ongi see EL "piirivalve".... Niipaljukest siis suudavad ja tahavdki võimulolijad oma rahvast kaitsta. Ma saan aru, et kui kümme või sada piiririkkujat jääb märkamata, aga et lausa mitusada tuhat tuleb karistamatult üle piiri, no sellest on tõesti raske aru saada.
ar 5. juuli 2017 09:40
kus on eu piir ikka ja kes seda valvab või raha saadakse äri eest!!!
nomisnüüd 5. juuli 2017 02:07
Mul kasvab kodus 4-aastane tüdruk, kes mustanahalist nähes küsis rikkumata hingega, et: "mis loom see on?" Ma selgitain, et oleme ju rääkinud teistsugustest inimestest, et see on mustanahaline inimene, mille peale ta küsis uuesti: " Aga miks ta siis on nagu loom?" ... Kes sellises situatsioonis teie meelest süüdi peaks olema?
5. juuli 2017 12:48
mis mõttes kes selles süüdi on? kui su laps oleks lasteaias käinud mustanahalistega või igapäevaselt kuskil kokku puutunud nendega,siis tal poleks selliseid rumalaid küsimusi tekkinud.
Juulius 6. juuli 2017 07:58
Ehk on tegu kolkaküla lasteaias käinud lapsega? Või näiteks mõne Ida Virus elava perega? Kui palju on näiteks teise nahavärviga lapsi Sillamäe, Kiviõli või Jõhvi lasteasutustes? Kui palju näiteks puutuvad igapäevaselt kokku Võru lapsed teiste mustanahaliste lastega? Ehk on tegemist koduõppel oleva lapsega või vaimsete häiretega lapsega?
Ja kas küsimused on rumalad? Kui vaadata tegusid, siis tõsti tundub, et lapsel on õigus.
Üldiselt arvan, et ülalnimetatud juhtum on väja mõeldud, aga mine tea, lapsed oskavad igasuguseid asju küsida oma loogikaga. Sellest seisukohast võtes on lapsel küll väga hea loogiline mõtlemine.
mul laps 5. juuli 2017 13:15
küsib miks sõjavägi meid ei kaitse mis ütled
JUHAN 6. juuli 2017 10:09
Mite ainult lapsed. Mullu oli taoline juhus, et ühte Ida-Viru postkontorisse sisenes n.e.e.g.e.r Selline süsimust. Oli just pensioipäev ja postkontoris rahvast palju. Mingi järjekorras seisval poihmellis pensionärill vajus selle peale suu ammuli ja ta lõi mitu korda risti ette. Ju vist oletas, et näeb deliiriumis juba kuradikesi.
õpi 4. juuli 2017 23:28
eesti keel selgeks,sa moslemite armastaja.
Küll ta õpib 5. juuli 2017 00:23
Miski pole täiuslik ja kõige vähem on seda google translate.
sade 4. juuli 2017 23:15
Saksamaal, Frankfurdis, on pärismaalased juba vähemuses, 47,..%.
Liia 4. juuli 2017 23:08
Miks mehed ei sõdi oma kodumaa vabaduse eest, miks NATO ei lähe appi, et eurooplastel aidata pääseda tapatalgute eest vaid pesitsevad Venemaa piiri ääres, kus on ohutu. Oht võib tulla ka Põhja-Koreast.
aga küsi 5. juuli 2017 00:58
oma kaasmaalastelt,miks noored armastavat räp muusikat ja tahavad välja näha nagu neegrid.Küsi ka oma kaasmaalastelt,miks nad valivad võimu juurde amoraalset rämpsu ja ironiseerivad rahvuslike maailmavaatega inimeste üle!
TK 5. juuli 2017 05:26
Aeg on EU välispiirile kuulipildujad üles seada.
to Liia 5. juuli 2017 17:02
püha taevamanna, mis juttu sa ajad Liia? Mis sõda? Mis pagulased? Enamik nendest meestest tuleb rahumeelsetest piirkondadest, sest jutud siin poputavatest pagulastest levib seal nagu kulutuli. Need ei põgene mingi sõja eest. Tõelised sõjapõgenikud ei pääse tulema, sest neil pole raha ja tihti ka võimalust. Millegi pärast pagevad ka praegused nn pagulased Euroopa riikidest mujale nagu Prantsusmaalt Inglismaale, Eestis Saksamaale jne..kas meil käib sõda?

Jah 4. juuli 2017 23:02
Võrrelge nüüd kahte edukat Euroopa riiki. Rootsi on EL-s ja vaevleb tapatalgute käes, Norra on vaba ja seal pole mingeid tapatalguid.
Nojah 4. juuli 2017 23:00
Putinit küll süüdistada ei saa. Süüdi on EL.
baphomet 4. juuli 2017 22:25
Kena, aga sakslased kirjutavad, et tulijad levitavad tuberkuloosi; äkitselt on kuskil meningiidijuhtumid jne.
Juulius 5. juuli 2017 06:33
Arvata võib, et nad toovad kaasa ka muid eksootilisi haigusi, mida Euroopa näinudki pole ja ega oska ka diagnoosida. Aafrikast on pärit ebola, marburg ja muud sellised tõved.
USA 2056 aastal 4. juuli 2017 22:21
Ennustasin mis saab USA aastal 2056! Arvatavasti oleks igas USA kooli kohustuslikult tuupida pähe Räparite nimesid, Ja ajalugu mis aastal andis välja Snoobdogi, Ja millal käis Kim Kardashian omale uusi kannikaid vaatamas new yorgis, mis oli aasta kui 50sent andis lõuga selle afrole jne. Päeva Kajastused new hip hop new hip hop ja vabaks ajaks nutitelefoni mängud.
Abilaevade liiklus ... 4. juuli 2017 22:13
Mida hädaldada, 5. juuli 2017 00:52
kui laevad rõõmsalt ja vabalt liiguvad vee peal? Kas keegi on nii tark ja oskab ütelda, kus see või need sõjad tegelikult toimuvad? Algul olid sealt Süüriast ainult need nn.põgenikud, kuid nüüd on äkki terves Aafrikas, Araabias, Vietnamis ja Aasias jne.sõda lahti läinud. Mis jutt see selline küll on? Ja kõik võetakse lahkesti vastu. Siin paremal pool on ka üks niisugune paar, et südame paneb läikima. Kas sellepärast neid võetaksegi siia? Need küll kuulsused, kuid tegelikke "kuulsusi"on ikka rohkem. Kuidas küll jõutakse neid siin toita ja katta? Küll tahaks ükskord ka päris tõde nende rändurlusest kuulda. Kas see läheb nüüd kustutamisele, sest seda teemat ei tohi vist puudutada? Eks siis mingu.
Siiski 5. juuli 2017 16:06
Juba teatati peavoolumeedias, et tegu illegaalidega teistpoolt sahhaarat kus pole sõdasid, vaid demokraatia. Lihtsalt õnneotsijad.
! 6. juuli 2017 10:14
See on samasugune jutt, et suurema osa pidavat põgenikest moodustama tagakiusatud, kristlikud perekonnad. Ning seegi, et suurem osa saabujatest on kõik tuumafüüsikud, arstid, IT-mehed ning insenerid. Ning et kõik nad on väga sõbralikud, heatahtlikud ja meile tänulikud. Vlmis lõiuma. Ning lähevad muudkui tööle. meie eest tööd ära tegema, meile jõukust tootma ja meile mõnusat pensionipõlve kindlustama.
4. juuli 2017 21:07
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
! 4. juuli 2017 23:12
Seda teevad nad pigem hoopiski sinuga. Siis saad eunuhhikoha mõne šeigi või paša haaramisse.
iphonega pagulane 4. juuli 2017 21:01
Kui 1941 aastal olid sõjapagulasteks vanurid ning emad lastega, sest mehed olid rindel, siis nüüd on nendeks kahekümnendates noored mehed. Tekib küsimus, et kes siis rindel sõdivad, vanurid ja naised lastega või?
maakas veel 4. juuli 2017 20:49
Ahh, et enamik tuleb Liibüast? Seda eeskätt tänu prantslastele, kes seal peamised Kadaffi kukutajad olid. Saatke need kõik Liibüast tulnud Prantsusmaale! Prantsusmaa kadunud pojad jõuavad siis oma kodumaale. Kadaffi ajal Liibüa piir pidas, isegi porikärblane ei pääsenud sealt Euroopasse lendama.
Eks prantsuse 5. juuli 2017 07:15
mehel pold Gaddafi antud laenu tagasi maksta, sest prantsuse traditsioon näeb ette sõja- ja muude laenude mittetagasimaksmist (USA ootab oma maailmasõdade aegsete laenude tagasimakset siiamaani vist). Lihtsam tundus laenuandjale ots teha.

Kakuke 4. juuli 2017 20:11
Vat mina ei ole veel aru saanud,kelle või mille eest põgenetakse ? Kohe koju tagasi ,kõtt,ei ole teile kohta siin.No ,kaua võib ! Prussaka tõrjet tehti ka nõuka aeg.Aga siis vähe hiljuem 90-ndatel tuli kasutusele tõhusam .Ja tulemus oli 100% positiivne.Läks seega asja ette. Korrake,kui vaja on seda tõrjet .
Moderaator korjas ära. 4. juuli 2017 20:07
Pisikesed toleranid on lihtsalt mitte mõtlevad isikud kes räägivad vaid neile ette antud loosungeid ning hüüdlauseid. Ise selle tegelikku sisu ja tagajärgi hoomamata. Sest selline stiil on praegu lihtalt moes! Ja nad tegutsevad õndsas teadmises, et nemad on progressiivsed, vastased aga tagurlased.
Moderaator korjas ära. Kirjutan uuest, Silutult ja jupikaupa. 4. juuli 2017 20:03
Pisitolerastid on lihtsalt mõtlemisvõimetud indiviidid kes hüüavad vaid neile ette söödetud loosungeid ning hüüdlauseid. Ise selle tegelikku sisu ja tagajärgi taipamata. Sest see stiil on praegu lihtalt popp! Ja nad tegutsevad õndsas teadmises, et nemad on need kaasaegsed, progressiivsed ja edumeelsed, vastased aga rumalad tagurlased.
Suured ja juhtivad tolerastid taipavad väga hästi mis toimub ning mis sellest lõpuks välja tuleb. Kuid nendel on käsi pagulaste-bisnessis sügavalt sees ja nemad teenivad selle pealt kõvad miljonid. Omakasu kaalub kõik muu üles.
jätk 4. juuli 2017 21:21
Ilmselt investeerivad nad need miljonitulud aegsasti kuhugi ookeani taha, Kanadasse või Austraaliass, kuhu pagulased ei pääse, kus on turvaline olla. Kinnisvarad, aktsiad j.n.e. Ning kui Euroopa on lõplikult maha par.sel.da.tud ja kali.faat kohe-kohe tulekul, siis pühivad nad Euroopa tolmu oma jalgadelt, istuvad lennukitesse ning lendavad siit kaugele ära. Sinna kus on suured rahad ja varad juba ees ootamas. Miljonäri hõlpelu nautima.
hmm 4. juuli 2017 22:00
Kas mitte vanal reformitolerast randpesrel pole Tais juba villa soolas..?
See on kõigest 1 näide.. küllap on enamusel neil tolerastidel juba soe koht kuskil valmis.
/0.57 5. juuli 2017 01:02
Ei tea, miks ei tohi küll tõtt siin kirjutada? Nagu sa neist jäävatest külalistest siin sõnagagi puudutad, siis kohe modereerimisele see kiri ka läheb?
Nimi 4. juuli 2017 20:00
Pealkiri on eksitav. Mitte tulnud, vaid toodud.
18.14 4. juuli 2017 19:51
see parempoolne... 4. juuli 2017 19:46
krat Pärnust 4. juuli 2017 19:44
Ärni 4. juuli 2017 19:43

Wismar Yevgeni 4. juuli 2017 19:34
Miks doktoritel silmamunad nii punased on?
Eks neil sealkandis olegi 4. juuli 2017 23:20
Kelle... 4. juuli 2017 19:29
....eest nad põgenevad?Kas iseenda eest?
4. juuli 2017 19:58
vene agressiooni eest põgenevad vabasse maailma
papahh 4. juuli 2017 21:05
Kui neid pilte uskuda siis põgenevad naiste, laste ja vanurite eest sest viimaseid kohtab nendel paatidel haruharva. Ju siis sõdivad rindel, sest 99% pagulastest on noored kahekümnendates mehed.
Marta 4. juuli 2017 19:24
Nonii. Ja milliseid väärt ameteid see kõrgelt haritud Aafrika tööjõud siis pidama hakkab?
Heldur72 4. juuli 2017 21:20
hoia rõdu uks lahti, siis saad teada.
teadja. 4. juuli 2017 18:55
Euroopa muutub mehiseks. Mehed, mehed ja ainult mehed. Euroopa on meeste manner. Votame mehi teadlikult Euroopasse, et åkki 6nnestub Aafrika rahvaarvu pidurdada. Tore on teada, et saja aastapårast on Euroopas 70% mehi. Jah mehed. Mis siis, peaasi et mees.
4. juuli 2017 20:03
euroopa majandus kasvab veel kui töölisi lisandub aga siis saab venest lahti sest neil pole nii palju töölisi enam kui läänes
tulevikuulme multikultuursest õndsusest 4. juuli 2017 21:15
EK ja EP peavad varsti vastu võtma mitme mehe pidamise kohustuse. Kes pole nõus, neid hakatakse kutsuma natsideks, ekstremistideks ja tagurlasteks. Saavad vanglakaristuse koos kohustusega oma kohustus vanglas ära teenida ja lasta ennast seal rikastada multikultuurselt.
no aga juba praegu 18:55 4. juuli 2017 23:11
propageeritakse homosid nii mis hirmus,eks see on siis eeltöö,mis hetkel käib...
Uskuge või ei, 5. juuli 2017 01:30
kuid mul pole nende homode vastu küll nii vastikut tunnet, kui nende (ei tohi ju jälle kirjutada) teiste vastu.Meie h...d on ikka haritud, puhtad ja kenad inimesed. Las nad siis olla, sest meie ei tea ju, millest see selline erinevus on. Võibolla on see pettumus mõnel eluhetkel olnud, võibolla ka haigus või mis iganes.
kolme jalaga mehed 5. juuli 2017 01:15
Aga mõnele lähevad ka sellised peale. Issake, ma pole küll eriti nii kahemõtteliselt kirjutanud, kuid leian, et ega selles midagi valet ka pole. Nii mõnelegi meeldivad sellised ja veel ka.värvilised
Xx 5. juuli 2017 06:35
See, et osadel on meessoo tunnused jalge vahel, ei tee neid veel meesteks.
nii siis, suunati imodereerimisele 4. juuli 2017 18:33
Minu arust on sellest arvust üks suur null kaduma läinud. 1012100 oleks nagu loogiline arv selle aja kohta aga no mis mina nüüd tean, eks suured juhto.inad ise teavad kunas on vaja jälle -snaipreid- katusele paigaldada.
et 4. juuli 2017 18:38
sel aastal miljon? ma küll olen islamofoob, aga see vist on ka liig:D
Minu arust on 4. juuli 2017 18:32
sellest arvust üks suur null kaduma läinud. 101 2100 oleks nagu loogiline arv selle aja kohta aga no mis mina nüüd tean, eks suured juhtoinad ise teavad kunas on vaja jälle snaipreid katusele paigaldada.
eu poliitikud 4. juuli 2017 18:27
soosivad seda ja kiirendavad illegaalset immigratsiooni kuna on tekkinud väike vastuseis migrantidele. Nüüd vaja enne radikaalseid otsuseid veel viimast võtta ja ka meil anveltikene võtab ka viimast ja annab tontide majutamiseks veel miljon eesti raha.
4. juuli 2017 20:04
me saame el toetused ja raha nende põgenike jaoks ja meil pole pärast tööjõudu puudus nagu venes
Muix 4. juuli 2017 23:37
Tööjõupuudus alles tuleb siis, kui pead nende ülalpidamiseks makse maksma.
karjak 4. juuli 2017 18:22

4. juuli 2017 18:17
Pilti nähes oli esimene mõte minulgi, et kes neid küll seksuaalselt rahuldada suudab. Järgmine samm ongi omad emased seaduslikult järele. Valgeid naisi on ju suht vähe, kes neid tuppa lasevad. Teadlikult tekitatud probleem. Algul isased ja siis emased järgi.
huviline 4. juuli 2017 18:17
Kas Lõuna-Euroopa riikidel polegi laevastikku? Saaks neist koha lahti,piirid ju puutumatud!
eesti peaks 4. juuli 2017 20:07
eesti peaks oma laevad otse sinna saatma ja ise paremate oskustööliste ja mitteislamiradikaalid perekonnad tooma ilma et mustatöölised kvoodiga saame
, 4. juuli 2017 18:13
kuu kui planeet on veel asustamata 4. juuli 2017 18:58
elu läheb edasi ja need nn. paadipõgenikud leiavad euroopast suure pettumuse, sest baanane siin ei kasva ja paepinnasel maal tuleb ka tegutseda ja vaeva näha ja taluda elu tegelikku õppetundi, nii neil kui ka meil. Jõudu ja tervist!
to kuu.... 4. juuli 2017 20:27
Nalja teed, küll kohalikud aborigeenid nad ära toidavad, veavad banaanid kohale ja annavad elamise, nende töö on sigida ja Islami ülemvõim kehtestada.
to tu kuu 4. juuli 2017 21:48
teatavasti on aborigeenid siiski austraalia juurtega, ugridel on omad kombed ja tavad kuidas tegutseda võõrustajatega jne.
4. juuli 2017 18:08
kui sellele paljunemisele piiri ei panda, siis ongi nälg ja maailma lõpp käegakatsutav. paljunevad need, kes ei suuda iseennast ega oma järglasi toita. kohutav.
! 4. juuli 2017 18:32
vendadel Strugatskitel on ühes ulmeraamaus selline tabav termin; õgiiv ning paljunev protoplasma.
ulme 4. juuli 2017 19:54
kas oled lugenud mirabiilija sarjast raamatut AHVIDE PLANEET, kui ei, siis külasta raamamatukogu, seal on ka pelju muud huvitavat ajaviite paberkandjaid kirjanduslikel teemadel
NATO 4. juuli 2017 18:06
piiridest peab enam-vähem idapiir ja sedagi Vene armust.
eestlane 4. juuli 2017 20:11
Kui võtame need sõjapõgenikud kes omab sõjaväelised kogemused ja lahingu oskustega mitteradikaalsed uued töölised siis on see tulevikus suur lisa reservväelased vene agressiooni tõrjumisel.
Muix 4. juuli 2017 23:34
Nende sõjaväelised kogemused piirduvad heal juhul vaenlase eest võimalikult kiiresti plehku panemisega, oma naisi ja lapsi unustades. Lahingu oskusega??? Töölised??? Mitteradikaalsed??? No mida veel...
eestlasele 5. juuli 2017 01:38
Kas sa mängid lolli või oledki nii loll eestlane. Hoidku taevas sellise mõtlemise eest.
4. juuli 2017 18:04
Pole paha. Ilusad poisid.
intrigant 4. juuli 2017 18:28
poolpime 4. juuli 2017 19:00
ilu on vaataja silmades
Vahur 4. juuli 2017 18:04
Tegemist on 100% majandus ehk mugavuspõgenikega, kes tuleks algpunkti tagasi saata!
eestlane 4. juuli 2017 20:14
pole tähtis miks on täpselt keegi oma kodumaalt põgenenud kui nad parandavad meie tööjõudefitsiidi olukord ja aitavad arendada eesti majandust
Muix 4. juuli 2017 23:30
Kuidas nad parandavad ja aitavad, kui nad tööd ei tee?
Jäta jutt! 5. juuli 2017 01:43
Mis sul viga on? Ei saa ju rohkem kirjutada, juba moder töötab nobedasti. Ei tea, kas tuli uus vahetus tööle.
Tolerastid!!?? 4. juuli 2017 18:02
Mida hakkate nendega peale tulevikus, kui me ei jõua nii ennast kui ka teie hoolealuseid toita?
Kas teil on veel mõtlemisvõimet või tulus äri on selle kõrvaldanud?
??? 4. juuli 2017 18:47
Pisitolerastid on lihtsalt ajuvabad, mõtlemisvõimetud indiviidid kes kisavad vaid neile ette söödetud loosungeid ning hüüdlauseid. Ise selle tegelikku sisu ja tagajärgi taipamata. Sest see stiil on praegu lihtalt inn! Ja nad tegutsevad õndsas teadmises, et nemad on progressiivsed ja edumeelsed, vastased aga pimedusega löödud tagurlased.
Suured ja juhtivad tolerastid taipavad väga hästi mis toimub ning mis sellest lõpuks välja tuleb. Kuid nendel on käsi pagulaste-bisnessis sügavalt sees ja nemad teenivad selle pealt kõvad miljonid. Omakasu kaalub kõik muu üles. Ja ilmselt investeerivad nad need tulud aegsasti kuhugi ookeani taha, Kanadasse või Austraaliass, kuhu põgenikud ei pääse. Kus on õhk puhas. Kinnisvarad, aktsiad j.n.e. Ning kui Euroopa on lõplikult maha parseldatud ja kalifaat kohe-kohe tulekul, siis pühivad nad Euroopa tolmu oma jalgadelt, istuvad lennukitesse ning lendavad siit kaugele ära. Sinna kus on suured rahad ja varad juba ees ootamas. Miljonäri hõlpelu nautima.
eestlane 4. juuli 2017 20:17
tulevikus on eesti elanikud vananenud ja sotsiaalfondides raha teenivad praegu tulemas sõjapõgenikud nagu peale II WW Saksamaal kui toodi türgist tööjõud
To eestlane 6. juuli 2017 02:36
Eestlane??? Oled oled EESTLANE, muidugi!

mida 4. juuli 2017 18:00
küll kõike peab nägema.Omad virelgu,kuid heaelu otsijatele kohe soojad kohad olemas.Abistatakse kohe nii,et millestki pole puudust ja nii nad sigivad kui sitikad ja ei soovigi tagasi minna.No ei ole ju sõjapõgenikud?!Mis toimub?
4. juuli 2017 18:26
Võtame parem sõjapõgenikud vastu kui uued idanaabri okupandid. Meil on töölisi vaja aga mitte okupatsiooni idast.
Marta 4. juuli 2017 19:29
Kuule sinisilm! Sina hakkad neid ja nende lapsi ülal pidama, mitte nemad sind! Üle maailma on sõdasid, kas siis peab terveid mandreid sinu arust ümber asustama? Eelmistel aastakümnetel ei tulnud neid sõjapõgenikke kuskilt siia, aga nüüd nad teavad kui lihtne on saada Euroopas prii lobi peale ja piire pole ammugi enam EL-il.
enne nad ei tahtnud 4. juuli 2017 18:30
ja nüüd nad lihtsalt ei julge oma arvamust muuta ja sellele hullusele vastu hakata. Ainuke lootud on konservatiivid ja parempoolsed kes ehk suudavad midagi teha.
no aga anna oma hääl õigele erakonnale, 4. juuli 2017 23:16
Ekre on ainuke,kes jätkuvalt suunab neid ukse poole.
salliv tolarast 4. juuli 2017 18:00
Varsti saavad pered ka Euroopasse järgi tuua, siis on õnn täielik.
mina ootan 4. juuli 2017 18:31
seda õnne kui siis majandus kokku kukub ja keegi ei tea enam, kus kohast raha saab.
parandan 4. juuli 2017 19:19
ikka suguvõsad, mitte kõigest pered
T.Mets 4. juuli 2017 17:59
See on suure rahvarände algus. Must Aafrika ilmajagu oma ohtra sigivusega saab igal aastal Euroopasse saata võhemalt 5 miljonit inimest.Oma agressivsuselt see inimrass lihtsalt tõrjub välja tagasihoidliku ja kõikeleppiva valge rassi, ehk kõik toimib nagu füüsikasühendatud anumate põhimõttel
See on rahvasterände algus 4. juuli 2017 18:24
See on rahvasterände algus. mis on kõik agressiivse Venemaa tegu ja selle resultaat.
tead, võta aru pähe ja 4. juuli 2017 18:32
lõpeta arulage venemaa jutt. Sa vist käid ka wc-s venemaa sunnil. Maga kaineks.
Nonoh 4. juuli 2017 17:54
Toodute arv! Mitte tulnute, vaid laevaga Toodute hulgast käib jutt!
Parem tuuakse 4. juuli 2017 18:21
Parem tuuakse pagulased. kui uuesti tulevad idanaaberi okupandid. Meil on töölised vaja. aga mitte idast.
parem vene kristlased 4. juuli 2017 18:33
kui määrdunud pooletoobised loomad ja ilsamistid aafrikst.
kuule 18:21 4. juuli 2017 18:35
miks sa vastu ei löönud kui venkude käst peksa said? Mina küll andsin ja austavad siiani. Ainult lödipüksid ootavad venkude asemele moslemeid ja muid illegaale
! 4. juuli 2017 18:48
See on suur eksitust. Sest lõunast tulevad vaid pa.ra.sii.did. Mitte töötama vaid kohalike kulul head elu nautima.
4. juuli 2017 20:22
ainult venes idanaaber ei tööta kunagi ja nende majandus on katastroofi seisundis praegu kui eesti võtab juurde 100 tuhat uued töölised siis meie majandus kasvab vähemalt 200 %
Kas 4. juuli 2017 17:50
selles kommentaariumis äramodereerivad noodsamad äsjatulnukad we?
Muudkui aga tulevad, aga kas ikka ise või hoopis tuuakse? 4. juuli 2017 17:48
Nendest "rände kriisi ohvritest" ja "sõja pagulastest" siis:
.../lõviosa – 85 183 – on toodud abilaevadel Liibüa rannikult Itaalia sadamatesse. See on 14 000 võrra rohkem mullu samas ajavahemikus tulnutest. Kreekasse on tänavu jõudnud 9290, Hispaaniasse 6464 ja Küprosele 273 põgenikku./...
Seega tegeleb miski müstiline ookeanitaguste "abi organisatsioonide" poolt rahastatud "pääste laevastik" otsekui tööstuslikul kalapüügil, "päästes" Euroopasse igakuiselt tuhandeid "rände kriisi ohvreid". kogu see "ärapäästetud" biomass tuleb aga millegipärast kõigil Euroliidu liikmetel alla neelata ja ära seedida. Kas lauslollus ja totrus? Tegelikult siiski igati juhitud ja suunatud protsess, mille eesmärgid sedavõrd inimvihkajalikud, et tavamõistus keeldub seda vastu võtmast. seepärast võtabki, näpp suus, vastu kõik "ärapäästetud".
Jeebus 4. juuli 2017 17:46
Ja sellised hakkavad hea elu peal sigima nagu pöörased ja niisuguseid l õustu saab terve Euroopa täis.
Uskumatu, sõnu ei ole.
Olge ne etud kõik, kes selle ahvirände korraldasid!!!
17:46-hakkab juba looma, 4. juuli 2017 23:26
alles see oli kui M-Helmet sõimati ja sildistati VIHAKÕNELEJAKS.
Paistab,et mõned inimesed ei taju ohtu enne kui see UKSE TAGA on.
Sinna "ukseni "jääb iga lootsikuga vähem maad.
Pole alternatiivi,et siia ei tule-tulevad ikka küll.
Indrek2 4. juuli 2017 17:39
Miks ainult Liibüa rannikult, saatke need traalerid kohe Nigeeria rannikule - sealt saab brikette miljon nädalas peale korjata kui tarvis - otsa ei saa!
Kui võtame immigrante 4. juuli 2017 18:18
Kui võtame immigrante. siis võtame üks kõik kust kohal. mis on parem kui idanaabri juurest uued okupandid.

Muri 4. juuli 2017 17:39
No saatke see rämps koju. Pole vaja illegaale, piiririkkujaid juba Liibüa rannikult "päästa". Piirivalve töö on piire kaitsta, mitte soodustada oma riigi (maksu)koormust.
nonoh 4. juuli 2017 17:54
aga milleks tagasi saata? ise ju jeurooplased tahavad ju, et neid asendatakse?
Las tulevad 4. juuli 2017 18:14
Las tulevad need põgenikud, see on ikka parem kui idanaaber uuesti meid koloniseerib ja loomavagunis orjatööle küüditab.
4. juuli 2017 20:32
agressor putini pärast kogu humanitaarkriis praegu on ja meie peame vene sõja Süürias tagajärjed taluma
putini lakeid ainult ja kremli agendid on vastu 4. juuli 2017 21:38
põgenikele ja külvab võõrviha ja rassismi sest nad on ksenofoobid aga me koos kogu euroopaga teeme eesti paremaks kui vene mädasoo idas. vene putin häbeneb oma lakei ja satraap siin eestis.
Nüüd on jälle ilmunud 5. juuli 2017 01:58
siia kommenteerima üks ülesässitaja. Pane oma nime all kõik kirja, nagunii on ju selge, et oled üks ja sama isik.
To las tulenad 6. juuli 2017 02:30
Aju valitab või? Ei ole võimalik et teve inimene ajab sellist jura.