Eesti uudised

Keskerakond ei jõudnud täna ühtse nimekirja osas kokkuleppele (132)

Toimetas Kristin Aasma, 3. juuli 2017 21:58
Vasakult: Yana Toom, Mihhail Kõlvart, Mihhail Korb. Foto on Yana Toomi pressikonverentsilt 28. juunil 2017.Foto: Teet Malsroos
Keskerakond ei jõudnud veel kokkuleppele, kas valimistele minnakse ühtse nimekirjaga.

Täna hommikuks olid Keskerakonna alternatiivse valimisnimekirja vedajad Yana Toom ja Olga Ivanova kutsutud Stenbocki majja peaminister Jüri Ratase juurde ning kõnelused jätkusid täna pärastlõunal riigikogus peaministri juhtimisel.

Samal teemal

Kõnelustel pole seni osalenud Keskerakonna endine esimees Edgar Savisaar, kellel on samuti koht võimalikus alternatiivses Keskerakonna valimisnimekirjas, kuid Keskerakonna ühtse nimekirja eest seisev peasekretär Mihhail Korb kinnitas, et Savisaar on asjade käiguga kursis, vahendas ERRi uudisteportaal "Aktuaalset kaamerat".

Kui Keskerakond suudab leppida ja läheb valimistele ühtse nimekirjaga, tuleb otsustada, kus kandideerib Edgar Savisaar, ka see on kõnelustel arutelu all.

Olga Ivanova sõnul oleks Edgar Savisaar kindlasti huvitatud esinumbrist Lasnamäel, kuid Mihhail Korb ütles, et Savisaar saab kõrge koha nimekirjas, kuid esinumbrid on paigas ja selle üle ilmselt uut arutelu ei tehta.

Samal teemal

06.06.2017
Vakra leiab, et ta endisel koduparteil oleks aeg Toomile ust näidata
06.06.2017
Yana Toomi pahandab "suure reede" eel meedia surve tema nimekirjale
04.06.2017
GALERII | Salme kultuurikeskuse ees võeti purki Keskerakonna uus valimisreklaam
01.06.2017
Salakokkulepe Keskerakonnaga tõi EKRE-le 100 000 eurot presidendivalimiste lubaduste lunastamiseks