6 kommentaari

S
Seda  /   14:34, 4. juuli 2017
Int-Lamboti kräpivõitu vast ei tasuks küll nüüd võiduna vaadelda. Kompvek pole igapäevatoit ja tansrasvu oli neis ikka ülivähe. Samas ei tulnud prouale meelde, et margariinid ja kõiksugu leivamäärded sisaldavad transrasvu ohtralt!
R
random  /   00:11, 4. juuli 2017
Mmm Moskva sai,Ai ai
Sinna küüned taha Sai
Üks mees kellel mõistus aru Sai
Et Sai ai ai teeb pika pai
ja nimeks Ossinovski sai.(hull kuubis Ossiksai)
N
naisuke  /   18:21, 3. juuli 2017
Lugege söögikohtade menüüsid, eriti menüüsid lastele: friikartul viineriga, viiner salatiga, pihvid friikartuliga, pannkook maasikamaitselise moosiga, pepsikola, fanta.
M
mina  /   09:05, 5. juuli 2017
sellistest lastemenüüdest aru ei saa, oleks siis veel, et neid viinereid jms. serveeritaks kuidagi lastepäraselt, aga niipalju kui näinud olen, siis ei viitsita selliste asjadega vaeva näha.
töötan ise ka ühes söögikohas ja meil polegi lastemenüüd, on hoopis lastele eraldi hind ja toitu pannakse taldrikule vähem.
vahel on inimesed esialgu pisut umbusklikud, aga püüan siis alati suhelda rohkem lastega ja küsida otse neilt endilt mida nad süüa sooviksid.
aga ikka tuleb ette, et vanemad on need, kes nõuavad lastele just friikaid, viinereid jms. ja on üllatunud, kui lapsed valivad (ja söövad ära ka) hoopis midagi minu pakutust.
mõnikord on vaja lapsele selgitada millest üks või teine toit koosneb või kuidas seda tehakse :)
oleme käinud ka üle köögiukse piilumas, et asi ikka päris selge oleks.
laste toitumisharjumusi aitab kõige paremini kujundada see, kui neid söögitegemisse kaasata, eelkõige muidugi kodus, aga ka lasteaias ja koolis peaks aeg-ajalt lapsed kööki lubama.
  /   17:33, 3. juuli 2017
Moskva saiakesed
S
skeptik  /   17:18, 3. juuli 2017
Nõuka ajal mõjutati ja kasvatati inimest. Siis taheti olemasolevatest inimestest teha nõukogude inimesed. Nüüd täpselt sama värk - jälle tahetakse inimestelt midagi, üritatakse neid midagi tegema panna. Ühest küljest rahva tervise eest hoolitsemine kõlaks nagu üsna humaanselt. Kuid teisest küljest, tuleb arvestada, et meil on kapitalism. Mitte midagi ei tehta niisama, lihtsalt heast tahtest. Inimese olemus pole selline. Kahtlustan tugevalt mingeid mahhinatsioone, kus rahva tervisega pole mitte midagi pistmist. Ilmselt on see rahva tervise eest hoolitsemise jutt ainult häma, millega õigustatakse mingite toidukaupade hinna tõusu.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis