Krimi

Tallinnas turvamehi tulistanud mees on endiselt jooksus (21)

Liis Vaksmann, 3. juuli 2017 14:57
TULISTAMINE: Tallinnas Kopli liinidel tulistati kahte turvatöötajat. Foto: Martin Ahven
Eile tulistati Tallinnas Kopli liinidel kahte turvatöötajat. Mehi tulistanud kurjategija on endiselt jooksus.

Pühapäeval kell 11.10 sai häirekeskus teate, et Tallinnas Koplis on toimunud tulistamine.K Security turvatöötajad said eile häire Kopli liinidel asuvasse mahajäetud majja. Väljakutsele läinud kahte turvatöötajat, 37-aastast meest ja 62-aastast meest, tulistati tulirelvast ja kiirabi viis mõlemad turvatöötajad raskes seisus haiglasse.

Õhtulehele teadaolevalt viibib noorem turvatöötaja hetkel raskes seisundis kõhuhaavadega intensiivravi osakonnas ning sai vähemalt kaks kuulihaava. Lisaks olla üks kuul kukkunud hiljem haiglas ka tema riiete seest välja.

Samal teemal

Turvafirma juhatuse esimees Margus Laasi tõi välja, et kuna käib uurimine, siis ta ei saa kommenteerida töötajate tervislikku seisundit ega sündmust ennast.

Eile peeti politsei poolt kinni ka üks tulistaja kirjeldusele vastav vanemaealine mees, kelle seost juhtunuga kontrolliti. Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Seiko Kuik ütles täna, et tegemist ei olnud siiski tulistajaga ja ta vabastati. Õige tulistaja on endiselt tabamata.

Põhja prefektuuri operatiivjuhi Veiko Randlaine ütles eile, et politseinikud üritavad tulistaja isikut välja selgitada. „Praegu teadaolevalt tungis mees omavoliliselt mahajäetud hoonesse ja uurimine selgitab, miks mees majja sisenes ning mis viis tulistamiseni,“ rääkis Randlaine ja juhtis tähelepanu, et politseil ei ole alust arvata, et ümberkaudsed inimesed oleks ohus. „Palume kõigil, kes nimetatud piirkonnas midagi kahtlast märkavad või kel on juhtunu kohta infot, anda sellest viivitamatult teada hädaabinumbril 112.“

Juhtunu osas on alustatud kriminaalmenetlust, mida viib läbi Põhja prefektuuri kriminaalbüroo ning juhib Põhja Ringkonnaprokuratuur.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee