Laulu ja tantsupidu - meelespea

NB! Tantsupeo ärajäänud etenduse piletid ostetakse tagasi uuel nädalal

Toimetas Denes Kattago, 1. juuli 2017 16:47

5 KOMMENTAARI

e
Endine tantsupeoline/ 3. juuli 2017 10:25
Aastate jooksul on tantsitud nii vihas kui päikeselõõmas. Seekordne teise etenduse ärajätmine oli korraldajate suur möödalaskmine. Juba proovide alguses oli teada, et tuleb hoovihmadega ilm ja sellega oleks võinud ju arvestada nii, et pidu oleks saanud teha ka siis kui kõige väiksemad vihmavarju st ööbimiskohtadesse jätta.
Peale selle oleks olnud kena kui tänavapildis oleks rohkem kajastatud laste pidu, reklaamplakatid, peo logo jne. Laste peo ajaks oli üles riputatud (vist TAI poolt) habetunud onud kondoomidega. Need oleks pidanud olema sealt peo ajaks olema ära koristatud ja ka õllesummeri relaam oleks võinud tänavatele ilmuma peale pidu. .
s
sokk/ 1. juuli 2017 18:27
Loodan, et hulk eestlasi jätavad selle pileti tagastamata ja see on nende tagasihoidlik panus eesti laste tantsu- ja laulukultuuri arendamisele. Suurim tänu kooliõpetajatele ja korraldajatele tehtud töö eest.
j
Just nimelt/ 1. juuli 2017 20:10
Käisin Vabaduse väljakul ja elamus missugune, lausa piinlik on nüüd raha tagsi küsida
v
vale/ 2. juuli 2017 05:44
Suudame noortele korraldada sellinse ürituse ja ikka on vingumist. Krt paljudes kohtades maailmas istuvad sama noored inimesed riisi või sojapõllul 18 tundi päevas rasket füüsilist tööd rügades ja me seletame kui halb on Eestis elu. Totaalselt ära hellitatud.
w
Woodstock/ 1. juuli 2017 17:11

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee