Laulu ja tantsupidu - lood

ÕHTULEHE INTERVJUU | Tantsupeo pealavastaja etenduse ärajätmisest: "Kurbus on hinges, aga laste turvalisus on kõige olulisem."

Katharina Toomemets, 1. juuli 2017 13:00

15 KOMMENTAARI

ä
Ärajäätud etenduse külastaja/ 1. juuli 2017 17:22
Kas liiga hilja polnud seda infot jagada? Nüüd tuleb teil seal mõtlema hakata, kuidas (ja milliste vahenditega) kompenseerite petetud piletiomanikele trantspordikulud teisest Eesti servast Tallinnasse! Ja neid nõudeid tuleb ilmselt hulgi...
k
Karlutt/ 1. juuli 2017 16:29
Eestlased meenutavad aina rohkem vinguvat põrsast, kellel küll kärss kärnas, küll maa kulmand. Vingume ja targutame, et miks kontsert ära jäeti, kui oleks toimunud oleks vingund, miks lapsed poolmärgade riietega 8 kraadi kätte tantsima pidid minema.
Korraldajad tegid minu meelest õigesti, jättes päevas kontserdi ära - lastelt võeti kohustus esineda kehva ja külma ilmaga. See mida lapsed ja nendega kaasas olevad õpetajad/saatjad otsustasid ja korraldasid on hoopis teine asi. Oma vabast ajast võivad tantsijad nüüd kuivatada riideid, minna niiskete riietega Vabaduse platsile tantsima või kasvõi Piritale ujuma.
Otsuse taga ei ole üldse küsimus, kas lapsed on pupujukud või suhkrust ja maasika vahust või selles, mida nad samasuguse ilmaga koduaias teevad. Küsimus on selles, et üks üritust korraldav asutus ei pidanud õigeks lasta lapsi tantsima poolkuivades tantsuriietes tasulisel kontserdil ja teenida selle pealt tulu. Ja väga õigesti otsustasid. Edasi targutage kõik, kel selle kontserdi pilet taskus oli.
K
.../ 3. juuli 2017 15:58
Kui selline ilm nagu laupäeval oli, on külm, siis Eesti suve arvestades, võiks tantsupeod kohe ära jätta.
Ilmateade oli ju mitu päeva enne tteada, kas ei võinud seda otsust siis enne teha, kui teised Eesti otsast inimesed hakkasid juba Tallinna sõitma! Kõik ei ela Kalevi staadioni kõrval, et ütled pool tundi enne etendust, et ärge parem tulge!
Lisaks, kui oli probleem, et ilm on selline nagu ta on, kas siis ei oleks olnud mõttekam hoopis peaproovi ära jätta, selle ajal oli päirs korralik sadu vs laupäev, milleks tegelikult ilmateade ju vihma ei lubanud ja kus reaalselt vihma ei sadanud ka (v.a. pisike uduvihm).
Samuti, oleks võinud juba nädala keskel koolidesse organiseerida korralikud puhurid, millega riideid kuivatada.
p
pro/ 1. juuli 2017 14:51
Ilmal pole viga midagi! Vihma ei saja ja tormi pole. Järjekordne vale otsus kogu selle üritusega. Jätke homne rongkäik ka ära - vaat kus siis on kõik veelgi turvalisem!
V
..................../ 1. juuli 2017 14:12
Väga tore,tublid lapsed.Peaasi,et terved oleksid peale pidu.
o
oehh/ 1. juuli 2017 13:49
Silmakirjalikkus, peaasi et ise pildile pääseda.
k
kukk/ 1. juuli 2017 14:55
kõik hakkas pihta ju kanaemadest, kes olid kooma langemas,et nende suhkrutükid saavad märjaks.Hoidku oma võsukesi tissi all ja vati sees.
süüdistage neid mitte korraldajaid
k
Kratt/ 1. juuli 2017 13:26
Jutt või asi. Need samad lapsed, keda nii väga vaja kaitsta ja hoida, orgunnisid alternatiivse tantsupeo Vabakale :)
v
Vabakale saavad märgades riietes minna/ 1. juuli 2017 13:35
See näitab kui nõrk on meie nn noorsugu.Kohe kõik on haige ja palavikus.Karastamata ja memmekad.
Mida see kamp hakkaks peale kuskil põhjas ?
Needsamad kodustel oludes lasevad poriloikudes ringi ja tibinad paljaste peadega talvel jne.Nüüd aga nii ülepaisutatud.Paksud rahvariided seljas . Pole vaja sellist pidu kui hala käib.
Vihmake kalla aga! Et selline mõttetus kaoks juba.
l
lapsevanem/ 1. juuli 2017 14:28
korraldajad on ise sellises vanuses ,kes pole sõjaväes käinud ega raskustega kokku puutunud, iga vihmapiisa eest voodi alla pakku pugenud. Tantsulapsed Tallinnas on väga pettunud.Vihma pole ju täna , laupäeval, olnud! Millest me räägime? Kuidas need lapsed tugevaks saavad kui neid ei lasta saada. igat tuult ja piiska kardame. Halloo, suhkruvatist korraldajad!
m
MetaNool/ 1. juuli 2017 14:30
Mida tänitad! Lapsed pole ju nõrgukesed, läksid vabatahtlikult Vabakale tantsima. Kanaemad kukkusid eile kisama ja nende pärast jäeti täna päevane pidu ära. Vale otsus oli! Ükski prognoos ei näidanud lausvihma. See kes kardab, et laulu- või tantsupeol tuulest/külmast nohu saab, ärgu mingu edaspidi ülevaatusele. Sõel on tihe, las saavad laulupeole/tantsupeole teised!
l
lapsevanem MeetaNoolele / 1. juuli 2017 15:02
loe jutt läbi , äkki saada aru kas on tänitamine või midagi muud
m
Meta Nool / 1. juuli 2017 15:03
loe oma jutt läbi , 8ise ka aru saad , mis kirjutad??
j
ju/ 1. juuli 2017 20:52
Kui pärast hulk lapsi vihma korral haigeks jääks, oleks ju jälle jube jama ja kõik lehed kaagutamist täis. You cant win.
t
tantsulapsuke/ 1. juuli 2017 13:09
Tantsupea päevane etendus toimub kl 14 Vabaduse platsil, otsustasid lapsed ja lähevad sinna omaalgatuslikult tantsima.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee