Maailm

Üle Vahemere tulnud põgenike arv läheneb 100 000le

Toimetas Aadu Hiietamm, 1. juuli 2017 04:00

48 KOMMENTAARI

l
läbinähtav/ 2. juuli 2017 06:43
Sellel Junkul oli täpselt selline moosivarga nägu ees, et vaadata kui palju murjameid annaks Eestisse mahutada. Vaieldakse veel selle üle, kas 7 või 9 miljonit.
s
!/ 2. juuli 2017 00:40
selle maailma suurtele ning valitsejatele on kõige ohtlikum aotumine rahvusteks. Nende rahvuskeel, rahvustunne, rahvuskultuur ning patriotism. Sest see teeb üksikisikute massist aatelise ühtse rahva. Kes on valmis vajadusel enda aadete nimel ka seisma, võitlema ning hukkumagi. Näiteks ilma rahvusluse aadeteta poleks eestlased võitnud ei Vabadussõda ega ka laulvat revolutsiooni. Ja poleks olnud rahvust, selle keelt ning kultuuri, kui XIX saj poleks olnud papa Jansenit, Hurta, Jakobsoni, Meie kultuuri ning vaimuinimesi Koidulat, Vildet, Bornhöhet, Kölerit, ja paljusid teisi. Kui polnuks rahvalikke ja rahvust ülistavaid laule, pasunakoore, näitringe, vabatahtlike pritsimeeste ühinguid ning muud. Kui poleks olnud Aleksandrikooli liikumist ning laulupidusid.
Ilma selleta poleks olnud mitte rahvast vaid indiviidide amorfne mass, kus igaüks hoiab omaenda nahka, mõtleb vaid iseendale ning omaenda nahal ja poeb teiste selja taha, varju. Sellise massiga saab valitseja või valitsejad kergesti manipuleerida, seda rõhuda ning valitseda.
Vaat sellepärast tulebki rahvuskeeled ja rahvuskultuurid ära lahjendada ning välja juurida. Ning selleks ka see tolerantsuse, multikuli ning lõimumise jutt. Traditsioonide ning tavae murdmine. Ning pagulaste piiramatu sissevedu - rahvaste kui selliste ära lahustamine.
s
salliv tolarast/ 1. juuli 2017 17:07
Euroopa juhid on otsustanud tumeda nahavärvi kasuks, 20-30 aasta pärast on üle 50% elanikest "õiget" värvi.
m
Mõistus ei võta/ 1. juuli 2017 15:35
kuidas kavatsevad aafriklased endid Aafrikast poole väiksemasse Euroopasse ära mahutada? Eriti kui arvestada veel sellega, et kogu Euroopa neile ei sobigi.
f
Fakte olematuks ei tee/ 1. juuli 2017 11:32
Artikli pealkiri on eksitav. Ei ole need mingid põgenikud ja ei tule nad ise kuskile. Tegelikult peaks artikli pealkiri kõlama nii: "Üle Vahemere toodud aafriklaste arv läheneb 100 000 - le." Ei tule nad siia ise. Logistika ei võimalda. Aafrika hoomamatud vahemaad ja Vahemeri, mis on tormine ja haisi täis. Kõik need mustanahalised TUUAKSE siia a´la 3000 eurot nägu. Käib suurim hästi organiseeritud inimkaubanduse aktsioon läbi ajaloo. Selle kõrval on sajandite tagune neegrite vedu Aafrikast Ameerikasse olematu suurus. Räägitakse mingitest kümnetest miljonitest. Aga tolleaegsete laevade mahutavus ja ülesõidu pikkus muudab need numbrid väga küsitavaks, kui mitte suisa valeks.
e
et siis/ 1. juuli 2017 11:31
p
pagulased/ 1. juuli 2017 11:19
Ja kus on siis naised, fotol on ainult meessoo esindajad!! Surre hurraaga vastu võetud otsus ja teelahe pagulastele, saame nüüd tunda mis tunne on kui võõras selga trügib. Ja nii tulevad ka terroristid. Kas sellist Euroopat me tahtsimegi v?
e
ei ole terroriste/ 1. juuli 2017 11:29
s
saan aru küll,/ 2. juuli 2017 03:43
need on ikka "tõelised" turistid, kes tulevad ja enam oma kodumaale ei naase. Mitte kunagi, sest nendest ei käi enam ükski võim üle. Aga ikka ei saa ma aru, miks siis lastakse nad üldse kuivale maale? Miks ei saadeta kohe poolelt teelt tagasi, sest nendest ükski pole mingi sõjapõgenik, kes tuleb siia, ilma dokumentideta. Ainsaks dokumendiks kõigil uhke mobiil peos.Kas siis mobiilid ei anna mingitki võimalust kindlaks teha kes on tegelikult kes? Ja aina karjade kaupa mehi tuleb. Kas siis nii pannakse uskuma, et need kanged naised ja lapsed jäid kõik oma kodu kaitsma? Miks me peaks seda uskuma? Ja kui leidub riike, kes neid soovivad, miks siis surutakse neid teistele peale, kes neid ei soovi? Sõimate küll siin seda eelmist liitu, kuid mis see siis praegu parem on?
k
Krat pärnust/ 1. juuli 2017 11:17
kõik nad tuleb saata tagasi ja seda ujudes kiiremas korras ja merkel esiujujaks panna

t
Tohoh/ 1. juuli 2017 11:13
Vaata, kus on ikka ametnikud pandud statistikat pidama?! Päevapealt on teada, kui palju tuhandeid ja kust toodud? Kui nüüd sarnane ametnikearmee tegeleks islamite sissetungi peatamisega, siis oleks piirid kinni ja probleem lahendatud.
s
Statistika on/ 1. juuli 2017 18:45
sellepärast hästi paigas ,et on juba enne teada mitu olevust mingi laev peab peale võtma, palju raha on sealsete inimkaubitsejate poolt euroopa inimkaubitsejatele üle kantud- sealt jagub kõigile eu riigijuhtidele ja nn."abiorganisatsioonidele" kes äriga miljardeid tasku ajavad, samuti eu ametnikele kes tegelevad suure raha nimel eu hävitamisega.
p
plaan/ 1. juuli 2017 11:05
ongi selline, et toota uus rass, kes oleks loll ja vastupidav, kui must ning töökas, alandlik, kuulelik kohusetundlik kui valge.
t
tulevane EKRE valija/ 1. juuli 2017 10:56
Eesti kvoot on null, valimistel näeme!
t
tolerast/ 1. juuli 2017 10:33
Nende makaakide kodumaal maksab naine 5 lammast , Euroopas saad tasuta ja tänal.
u
uskumatu/ 1. juuli 2017 10:27
Allah on vist eurooplaste ajud ära komposteerinud. Kelle eest see mass põgeneb See on ju konveiertootmine mis ajab üle ning voolab meile.
v
Vip/ 1. juuli 2017 12:33
Nüüd juhtus selline ime, et rootsi vastav ametnik teatas avalikult, et need tulijad Aafrikast pole põgenikud. Tullakse demokraatlikest riikidest, kus pole sõda ega nälga. Massiliselt parema elu peale, seiklema.
k
kas / 1. juuli 2017 10:23
meie peame kannatama brüsseli tegemata, ja eriti veel valestitehtud tööde pärast?
Me ei ole brüsseli sibid!
n
1. juuli 2017 10:55
Neegrite ja moslemite surve on läbi ÜRO nii tugev , et tahtejõuetu Euroopa eliit sulgeb end valve all olevatesse elurajoonidesse ning laseb nn põgenikel vägivallatseda lihtrahva kallal.
l
lyubluvuv/ 1. juuli 2017 09:58
Lõpetage rahva lollitamine (põgenikud on pered lastega) , islamiriik toob euroopasse palgasõdureid ja tõu täkke. Ärgake juba !!!
t
tõutäkkudele/ 1. juuli 2017 10:22
tehakse kvaliteedi kontroll enne "head elu", need aga on tõutäid
n
naer/ 1. juuli 2017 10:23
Harju juba , isegi valitsused on sellega leppinud ,et vahest killitakse inimesi tänavatel. Neile on primaarne globaalne poliitika , maksude laekumine ja rikaste heaolu.

t
T.Mets/ 1. juuli 2017 09:50
Kullakesed, oodake vaid, see on alles algus, miljonid on järjekorras. Olin 50a alul koolis, siis mustad moodustasid USA-s vaid 10 % elanikkonnast, praegu on aga seal piirkondi, kus mustad on juba üle poole. Ja seda kõik ainult ühe inimelu jooksul
m
1. juuli 2017 09:37
Miks kommentaarid SUUNATAKSE tsensuuri ?
n
NATO/ 1. juuli 2017 09:35
piiridest peab vaid idapiir ja sedagi Vene armust.
e
1. juuli 2017 09:55
Ega parasiidid aafrikast ja aasiast lollid ei ole . Mida on neil vaeselt venemaalt otsida . Nad lähevad ainult Euroopa rikkamatesse riikidesse , kus on suuremad toetused . Venemaal näiteks puudud Kashastaniga piirikontroll peaaegu täielikult , nii et tahtjad saavad Venemaale ilma suurema vaevata .
l
loomulik/ 1. juuli 2017 09:35
Kõik Euroopasse saabuvad meessoost pagulased vanuses 16 kuni 60 eluaastat tuleb kohustuslikus korras värvata nn vabastusarmeesse ja oma kodumaale euroopaliku demokraatia eest võitlema saata.
y
yll/ 1. juuli 2017 09:47
need "inimesed" ei pea mitte midagi tegema. meie poisse ähvardatakse nüüd ei tea millega kui sõjaväkke ei lähe??? aga vot aafriklased ei pea kodus korda looma.
m
Mõtle ikka/ 1. juuli 2017 10:29
Kes sulle on öelnud, et nad läänelikku demokraatiat ihkavad? Nemad on siia teel, et siin islamit peale suruda ja kui keegi vastu vaidleb, siis rassistiks tembeldada. Muidugi on ka palju lihtsaid inimkaubanduse ohvreid, kellele lubatakse euroopas kõiki hüvesid tasuta, aga nende kattevarju all liiguvadki terroristid ja ajupesijad. Mind pani ikka täiega imestama Junkeri sõnavõtt Kultuurikatlas, kus ta väitis, et piiridelt nende tagasisaatmist ei suudeta korraldada üle öö, ööst on asi kaugel, see kestab ju aastaid juba, pigemini on asi tahtmise puudumises. Ei ole mingi raketiteadus, panna liikmesriikide sõjalaevad merele, et pagulaste alused nende terrritoriaalvetest välja ei pääseks.
e
Eks sellepärast/ 2. juuli 2017 03:54
see junku siia kutsutigi, et vaadata üle, palju siia saaks neid tonte saata. Või tema räägib veel, et ei saa seda janti korda teha. Mis ööd ta ootab? Kas siis merepiiri üldse ei eksisteeri enam?
k
Kõik/ 1. juuli 2017 09:18
toogu eestisse,siin tööd küll ja maal elu sureb niigi välja,niiet Ratas tegutse nüüd ruttu
i
1. juuli 2017 09:12
Igatsorti abiorganisatsioonid ja inimõiguslased viivad oma tegevusega Vahemerel murjanite päästmisega , Euroopa valge rahva verise lõpuni . Karjumiste allah akbar ja jumal on must , võtavad hüääni intellektiga ÕNNETUD pagulased , nugade välkudes võimu enda kätte . Sest see on ebaõiglus mustade suhtes , kui valge siga elab korralikus majas ja korteris .
m
Must manner euroopa/ 1. juuli 2017 08:55
See on absurdne mis toimub. Midagi ette ei võeta! Aeg on piirid sulgeda ja kui muu ei aita siis Liibüa okupeerida ja sinna põgenikelaagrid ehitada. Mis toimub?
s
See ei ole absurd vaid täpselt organiseeritud genotsiid ./ 1. juuli 2017 09:36
Eesmärk on hävitada valge rass ja jagada tema maine vara aafriklaste ja asiaatide vahel . Valged naised tuleb vägistada , et sünniks uus segavereline juurteta inimkond . See on kogu olemasoleva tsivilisatsiooni hukk . Euroopa eliit suleb ennast kinnistesse ja valve all olevatesse elurajoonidesse , et naudinguga jälgida , kuidas protsess toimud . Nagu vana Rooma tsirkuses , kus metsloomad pandi murdma inimesi .
t
täpsemalt/ 1. juuli 2017 10:25
must mannerg ehk solgipang?
M
................../ 1. juuli 2017 08:27
Mulle tundub,et see toomine käib väga kõrgel tasemel. Neid ei peata enam keegi.
S
---------------/ 1. juuli 2017 14:15
Sellest Euroopa "rasside väljavahetamisest" kirjutas tänapäeva euroliidu "isa" ja peaideoloog Kalerghi juba 1925. a. oma raamatus "Praktiline idealism", kuid tavainimesele on nii inimvihkajalikud plaanid lihtsalt sedavõrd uskumatud, et mõistus keeldub neid vastu võtmast. Sama uskumatud tunduvad ka "Siioni tarkade salaprotokollid", kuigi asjade kulgu ja sündmuste arengut võib ka nende "võltsingute" pealt lausa näpuga järge ajades jälgida.
Aastaid tagasi imbus välja ka massoonide salaplaan asustada 50 miljonit ahvriklast Euroopasse seoses "kodu sõdade ja kliima soojenemisega" ja taas naerdi "vande nõu teoreetikud" laginal välja, sest see tundus ju nii uskumatu. Ka nüüd on vist nalja nabani?

i
1. juuli 2017 07:19
s
1. juuli 2017 09:14
See on see kadunud lüli inimese jalooma vahel .
l
Lihtne/ 1. juuli 2017 10:54
See lyli on peitnud eestis ja soomes end pikalt.
m
1. juuli 2017 06:22
Möödunud aastal oli miljon, nüüd 100 000, tuleval aastal ilmselt 1000 tk.
t
to// 1. juuli 2017 08:16
Annaks jumal! Ja et ületuleval oleks 0
y
yll/ 1. juuli 2017 09:23
eelmine aasta saime 7,7miljonit uut kodaniku kolmandast maailmast.ega nad ainult üle mere ei tule.spordivõistlustelt hüpatakse ära,turismiviisad ja suur perede ühendamine.
lääne vanuritel on üks kõik peaasi et rahapress töötab "laenude" nime all.
eestlane hakkab ka 10a aasta pärast rääkima et me ei tahtnud.ei me ei astunud ka nsvl-i?
aga vastu ju ka ei hakanud sest lubati tasuta asju!
e
eheee,kui aasta läbi saab,/ 1. juuli 2017 10:45
on jälle miljon täis ja enamgi.
j
Juulius/ 1. juuli 2017 05:59
Tulnud põgenikud? Ei, ikka TOODUD Euroopasse.
e
Ei ole ju põgenikud/ 1. juuli 2017 12:36
Ja seda fakti ei eita enam keegi.
j
Jep/ 1. juuli 2017 05:37
Need on rohkem vaesuse eest põgenejad kui sõjapõgenikud. Tööd ei viitsita teha, elatakse Punase Risti abist rohkem.
Tädi Merkeli esimese kutse peale hakkas see rohutirtsu parv Euroopasse lihapottide poole liikuma ja lõppu pole näha ennem kui siin kah kõik lagedaks söödud on. Kuhu siis edasi?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee