Eesti uudised

Amet: seadus ei luba Sitsi tänava elumajas süstlavahetuspunkti avada (19)

LISA KOMMENTAAR

Noraalne inimene 2. juuli 2017 03:36
...on kodanik, kellest on ühiskonnale kasu, kes ei kuluta ennast jamadele ja kes maksab üldiseks hüvanguks makse.
... 2. juuli 2017 12:52
Ja need jamad on siis millised, millele "normaalne inimene" ennast ei kuluta? :)
Totu Kuult 1. juuli 2017 11:25
Lihtsam oleks ehk narkarid normaalsete inimeste seast isoleerida? Sults tahtis teha kasiinosaare aga selle asemel võiks sinna deporteerida need kahjulikud sõltlased.
to Totu Kuult 1. juuli 2017 19:48
Palun defineeri mõistet "normaalne inimene" ?
Totu Kuult 1. juuli 2017 11:25
Lihtsam oleks ehk narkarid normaalsete inimeste seast isoleerida? Sults tahtis teha kasiinosaare aga selle asemel võiks sinna deporteerida need kahjulikud sõltlased.
no 1. juuli 2017 08:46
Ei saanud aru-majas on ärimaa? Mis ajast on ruumid ärimaa?
Noh, 1. juuli 2017 07:35
pildilolev putka ei ole ju majas sees, see on päris omaette ruumike ja seega sobib küll asendusrohu ja süstalde jagamiseks. See punkt peabki olema just seal, kus on rohkem seda elementi, Põhja-Tallinnas neid leidub.
sellesse putkasse 1. juuli 2017 14:18
Ei tahetagi süstlavahetuspunkti rajada, ruumi seal liiga vähe. Vaja tervet elumaja korrust. Küllap narkaritele, töötajatele ikka vôimalikult palju mugavusi ja lahedat olemist. Kusjuures - ka see putka on äritegevuseks ette nähtud, mitte sôltlaste kogunemiskohaks. Suu tuleb puhtaks pühkida sellest magusast kohast! See on suur elumaja ja selles majas elavad korralikud inimesed, kes maksavad makse.
Miks 1. juuli 2017 07:04
on vaja süstlavahetuse punkti?Miks on üldse vaja narkomaane?Mulle oleks väga meelepärane kui neid poleks ja nende elu pikendada ei näe küll kuidagi põhjust!
Kas seadus lubab 1. juuli 2017 07:00
---parasiite kodanike maksudest ülal pidada?
Oleks veel vaiksed bomšid aga nad liiguvad ju aktiivselt ringi ja otsivad kõike, mida näpata saab? Sobivad isegi koduloomad.
vana aja inimene 1. juuli 2017 06:06
Miks on narkomaania lubatud ja toetatud?

Juuli toetaja 1. juuli 2017 01:38
Asi pole süstlavahetuspunktis vaid riigi saamatusega narkomaaniaga võidelda!
Politsei peaks kõik diilerid "vahele võtma" ja kohus määrama üliranged karistused. Sõltlased sundkorras aga teistele kasulikele töödele sundima, mitte nende vegeteerimist ja vargusi soodustama!
minu meelest 1. juuli 2017 01:07
on kalikova kurjategija, et on võtnud maksumaksja raha ja selle eest poputatakse narkomaane, kes pole midagi väärt. avage see kalikova kodumaja krundile, las süstivad seal ennast kirstu, norammalsed inimesed ei pea kannama, et kalikova narkomaane fännab. häbi!
juula 30. juuni 2017 23:40
Miks see vahetuspunkt PEAB olema keset elurajooni ,miks see punkt ei võiks olla kuskil linna ääres ,kus maju pole eriti -taastage mõni vana maja ....Või on narkomaanid TÄHTSAMAD KUI TAVALISED INIMESED põhimõttel et miks siis narkomaan PEAB nii palju vaeva nägema...Meil on miski paigast ära --loomad on tähtsamad kui inimesed -inimesed surevad igasugu punkrites nälga ,aga kui mõni loom on natukene saledam siis on skandaal -näidatakse telekas ja pannakse omanik istuma ,aga kui inimene -mis siis et mõnel elu on vussi läinud IKKAGI INIMENE sureb külma kätte kuskil kuuris siis on nagu normaalne ,nüüd sama narkomaanidega-peaasi et ta palju ei peaks ennast vaevama -kasvõi lasteaia kõrvale ....Arvan et teatud ammetnikke on Eestis LIIGA PALJU
Tilba 1. juuli 2017 00:32
Aga sealkandis elavad peamiselt vene russid ja lisaks suurem osa tallinna põhjakihti. Oleks igati normaalne asukoht. Teine variant oleks lasnagorsk, russide harlem ja geto.
Ei mõista 30. juuni 2017 22:39
Tähendab, et kui linnaplaneeringu järgi ehitatud majal pole projektis kirjas kirjas " süstlavahetus " või " mobiilivahetus" , siis ei võigi seal seda teha ja luba taotleda?! Et siis tuleb uus maja ehitada, kui tegevus uueneb - juba varem ehitatud majad ei sobi?!
sa ei môista 30. juuni 2017 22:57
Sest pole seadusega kursis. Korteriomanikud peavad olema nôus sihtotstarbe muutmisega. Ja mobiilivahetus, nagu sa näiteks tôid, ongi äritegevus. Süstlavahetus sotsiaalne tegevus. Selleks ongi seadus.
arnold 30. juuni 2017 22:30
Vägagi normaalne oleks, kui see punkt avataks Tallinna Linnavalitsuse hoone infosaali ruumides, aadressiga Vabaduse plats 7, Tallinn. Siis on kogu vajalik info koondatud kenasti ühte kohta, narkomaanid saaks infot ka muudes sotsiaalsetes küsimustes. See oleks ainuõige lahendus, siis kaoks ka edaspidised vaidlused selles punkti asukoha üle.
to eelmine 1. juuli 2017 19:46
Soovitada hea, aga vii ennast enne ikka kurssi, kas nendes Vabaduse plats 7 ruumides võib ikka sellist teenust osutada. Vaata valimised on sügisel ja küll Raimond siis leiab mingi seaduse pügala, kus Linnavalitsuse ruumides ei tohigi sellist teenust osutada. No ei ole sotsiaalteenuse jaoks loodud, hoopis muu funktsioon. :;)