Laulu ja tantsupidu - lood

ÕHTULEHE VIDEOD | Lauljad vihma ei karda, aga ilm võiks olla parem (1)

Merilyn Närep | Video: Jörgen Norkroos, 30. juuni 2017 16:01
Foto: Jörgen Norkroos
Täna käivad lauluväljakul päev otsa kooriproovid. Ilmataat kastab lauljaid aeg-ajalt vihmapiiskadega ning kuivatab tugeva tuulega.

Vihmast ja tuulist ilma lubatakse ka pühapäeval toimuvale laulupeole. Lauljad ise selle üle väga õnnelikud ei ole. Muidugi ei lase nad pead norgu, vaid mõtlevad, et vähemalt ei ole lauspäikest ega väga suurt palavust. Peab end lihtsalt soojalt riidesse panema. Kindlasti on ka vanemad ning õpetajad valmistunud ega lase lapsi majast vihmakeebi ja soojade sokkideta minema.

Samal teemal

Laste seas oli ka neid, kes pidid tõdema, et peab veel noote ning sõnu üle vaatama, aga siiski oli rohkem lauljaid, kes kinnitasid, et on peoks täiesti valmis ning sõnad on peas. Ainult keerukamad kohad peab veel läbi proovima ning õnneks saab ka laulikut kasutada. Kui muidugi ilmavana lubab.

Ilmast sõltumata oli lastel lõbus. Leiti erinevaid tegevusi – mängiti mänge, käidi uudistamas toite ning muid huvitavaid kaupu jne. Oli näha, et suuremad järjekorrad olid kommiputkade juures. Peeti ka koosolekuid, kus õpetajad lugesid kõikidele sõnad peale ning lepiti kokku ka kogunemiskoht.

Foto: Jörgen Norkroos

Vaata ka videoid!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee