Laulu ja tantsupidu - meelespea

Rongkäigu marsruudil on parkimine keelatud! (1)

Toimetas Denes Kattago, 30. juuni 2017 12:54
Foto: Teet Malsroos
Seoses XII noorte laulu- ja tantsupeo rongkäiguga 2.  juulil alates kella 9.30, vastavalt rongkäigu pea kulgemisele, suletakse liiklus rongkäigu marsruudil ja selle ümbruse tänavatel ning samuti on rongkäigu marsruudi piirkonnas parkimine keelatud juba laupäeva 1. juuli alates kell 8.00.

XII noorte laulu- ja tantsupeo rongkäigu rivistumisalas asuvate ja rongkäigu liikumisega seotud tänavate elanikel on keelatud sõidukitega koduõuest liikluseks suletud tänavatele välja sõita, mistõttu sõiduvajaduste korral 2. juulil tuleks sõiduk juba eelmisel päeval parkida suletud alast väljaspoole. 

Seoses rongkäiguga on suletud Viru väljak; Narva maantee Viru väljaku ja Pirita tee vahel; Pirita tee Narva maantee ja Vana-Pirita tee vahel; Vana-Pirita tee (Pirita tee ja Lauluväljaku vahel); Estonia pst ja Georg Otsa tn täies ulatuses; Gonsiori tn (Laikmaa ja Pronksi vaheline lõik); Laikmaa, Maneeži ja V. Reimani tänavad; Raua tn täies ulatuses; Narva mnt ja Raua tn vahelised ristuvad teed; Weizenbergi tn täies ulatuses; Narva mnt ja Weizenbergi tn vahelised ristuvad teed.

Lisainfo

Samal teemal

02.07.2017
BLOGI JA GALERII | Laulu- ja tantsupidu on selleks korraks läbi. Laulukaare all ja ümber pühiti pisaraid ja lauldi legendaarseid laule hingestatult kaasa

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee