(Teet Malsroos)

Eesti juhib ajavahemikus juuli-detsember 2017 Euroopa liidu eesistumist ning seoses sellega küsis Õhtuleht inimestelt, mida nemad sellest teavad.

23-aastane Rakvere lihakombinaadis töötav Arlis: Ausalt öeldes ei ole poliitilise poole pealt üldse kursis nende asjadega. Ei hoia ennast kursist nendega. Nii palju lugusid, kui ma vaatan, siis veidi sealt natukene midagi kuulnud. Üldjuhul ei hakka enda pead vaevama nende asjadega.

78-aastane pensionär Ljudmilla: Peab mõtlema selle peale. Ma loodan, et nad on kõik targad ja teevad seda asja, mis vaja on. Mina ei oska midagi erilist öelda.

16-aastane värskelt põhikooli lõpetanud Kärolin: Ma ei tea, mul pole õrna aimugi sellest.

39-aastane Tea: Poliitika ei huvita mind. Teate, ma ei teagi. Ma ei ole üldse kursis selle asjaga.

66-aastane pensionär Gennadi: Nagu on, nagu teised riigid eesotsas olid, Eesti peab edasi tegema. Ta peab ikka näitama, et Eesti on ikka normaalne riik nagu teised Euroliidus ja oskab ka juhtida, ütleme niiviisi.

21-aastane pereema Veera: Vabandage, ma ei oska öelda midagi.

31-aastane Roman: Ma ei oska öelda, ausalt. Ei tea.

Anonüümne ehitaja: Ma poliitikaga ei ole väga sina peal. Ma ei oska vastata sellele, ma ei ole poliitikaga kursis, mind ei huvita.

58-aastane abitööline Saima: Mina tahan, et Eesti elu läheks paremaks. Nende inimeste, kes kannatavad, nende elu läheks paremaks. Need asotsiaalid, nemad leiaksid kodu ja neile tullakse ka appi. Ja et neid ära ei unustataks, üks kord aidatakse ja siis on kõik.

Jaga artiklit

12 kommentaari

N
nonoh  /   17:00, 30. juuni 2017
ootan, et meie valitsus, riigikogu ja kõik nõunikukesed jätvad oma rahakotis sorimise pooleks aastaks ja hakkavad tööle, mida riik peaks nende palkade-hüvitiste eest ,täie raha eest saama. Kui vaid kellestki seal oleks riigimehekikkust ja mõistust. Tühi loba vaid ja seda tuleb palju.
V
vanem mees ladaga   /   08:52, 30. juuni 2017
loodan laiapõhjalist panustamist taristu edendamise läbipaistvuse kaasamisele

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis