Eesti uudised

Partei ühtsus üle kõige – Savisaare nimekirja tuleb veel nädal oodata?

Juhan Haravee, Geidi Raud, 29. juuni 2017 04:00

7 KOMMENTAARI

v
Vaenulik agentuura on viimane aeg elimineerida/ 29. juuni 2017 08:16
See on hea,et tegelased ise nimekirja koostavad.
r
Rahunege maha/ 29. juuni 2017 11:52
Ei tule mingit Savisaare nimekirja. Ta ju söltub täielikult praegusest KE valitsusest. Need 3 öde kasutavat häbiväärselt ta nime oma positsioonide kindlustamiseks. See köik teeb aga Savisaarele kasu asemel pigem kahju. Vöi nemad tahavad erakonda liita?Pigem löhestavad oma tegevusega. Milline selge möistusega inimene annab valimistel neile hääle? Loonest arvasin enamat,aga et nendega pundis,ei möista. Kui neile ei meeldi siinne elu,piirid ju lahti, aidaa. Jätku aga haige vana mees rahule ja ärgu puuderdagu ta ajusid. Ernits on aga nagu mingi supinahk,ei tea,mis teeb.Kui tahad söber olla,siis toeta söpra,mitte aga kisu teda afääri. Keskerakond peab olema ühtne ja tugev, ainult siis on ta VÖITMATU.
o
osav valimiskampaania/ 29. juuni 2017 07:55
järjekordselt visati välja õng, rasvase ussiga. ajakirjandus neelas selle alla. ja nüüd viskleb konksu otsas. aga savisaar on kaval kalamees.
nädal aega saab jälle pildil olla. järgmine kolmapäev hakkab jälle peale, et kas tuleb oma nimekiri või ei tule. ja siis võib olla isegi tuleb. aga jääb õhku võimalus,. et see pole lõplik. tähtis on pildil püsida. ajakirjandus teeb tasuta valimisreklaami. kõik teavad, kes seal nimekirjas on ja kes pildil on. teadagi ju, et valimistel hääletatakse tuntud nimede poolt.
aga ajakirjandus, laske ennast ikka edasi lollitada. see on hea mäng, kuidas teid kõiki lolliks tehakse.
k
Kui juba esimesed kommentaarid/ 29. juuni 2017 07:53
nii ajuvabad on, mida sa Eestist ikka loodad.
l
29. juuni 2017 07:16
Liitlasi ja tehnikat veeti kokku,et näidata rahvale et tehti kõik mis võimalik,aga kuna nii kesta ei saa enam sest raha riigil pole,siis öeldakse väga varsti et vastu punnimine Putinile on mõtetu ja minge rahumeelselt SRÜ-sse,et nii on kõigil parem,selle pärast ka Kaljulaid ei piira Jaana Tooni liitlasvastaseid kõnesid.
k
kõik müügiks/ 29. juuni 2017 07:12
Oravad olid võimul 17 aastat ja siis lääne bossid soovitasid vangerdust demokraatia nimel ja paika pandi keskid,kõik toimus kunstlikult,nüüd siis Ratas ja Toom viivad Eesti ilusti SRÜ-sse,kuna Putin kauples Eesti endale.
p
palun/ 29. juuni 2017 10:07
Ära üle pinguta. Ei pea keskidest enam midagi, aga nii võimekad nad ka ei ole nagu sina kirjeldad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee